Храм Свв.Ольги і Єлизавети
Українська Греко-Католицька Церква, м.Львів, пл.Кропивницького 1, тел. (032)2334073, email: [email protected]
"Коли хочеш належно молитися, не засмучуй душі (журбою цього віку), якщо цього не зробиш, то марний труд твій." (Прп.Ніл Синайський)

Американський президент: Справжній дух Різдва не в тому що ми маємо, а те що ми є дітьми Божими

Переглядів: 243Коментарі: 0
Різне
Американський президент: Справжній дух Різдва не в тому що ми маємо, а те що ми є дітьми Божими

Відкриваючи національну Різдвяну ялинку у Вашингтоні, президент США Дональд Трамп побажав Америці й усьому світу щасливого Різдва, це в перше за багато рокі американський президент вітає не з незрозумілими зимовими святами, а з Різдвом.

Звертаючись до народу Дональд Трамп наголосив, що справжній дух Різдва не полягає у тому, що ми маємо, а в усвідомленні того, що ми є дітьми Божими. І саме це, на думку очільника Сполучених Штатів є справжнім джерелом різдвяної радості, повідомляє LifeSite.

«Для християн», - сказав американський президент – «цей святковий період – це святкування народження нашого Господа і Спасителя Ісуса Христа... і найбільшим даром для усіх є любов Божа до всього людства. Незалежно від наших переконань, ми знаємо, що Різдво Ісуса Христа й історія Його життя назавжди змінили хід людської історії. Навряд чи є хоч один аспект нашого теперішнього життя, якого не торкнулася ця подія: мистецтво, музика, культура, право наша поваго людської гідності в усьому світі.».

«Сьогодні я особливо дякую американським сім’ям», - сказав Дональд Трамп – «Саме в часі Різдва ми, частіше як будь-коли, пригадуємо собі, що саме сім’я є основою американського життя. Отож цього Різдва ми просимо Бога про благословення для наших сімей, для нашої нації. Ми молимось, щоб наша країна була місцем де кожна дитина має дім, наповнений любов’ю…».

«Бог хай благословить вас і нехай Бог благословить Сполучені Штати Америки. Дуже дякую. Веселих всім свят. Щасливого Різдва. Щасливого Нового року. Дякую.» - завершив свою промову американський президент.

Джерело:КАТОЛИЦЬКИЙ ОГЛЯДАЧ

Залиште коментар!

grin LOL cheese smile wink smirk rolleyes confused surprised big surprise tongue laugh tongue rolleye tongue wink raspberry blank stare long face ohh grrr gulp oh oh downer red face sick shut eye hmmm mad angry zipper kiss shock cool smile cool smirk cool grin cool hmm cool mad cool cheese vampire snake excaim question

(Щоб коментувати анонімно, введіть ім'я і символи внизу).Анонімні Коментарі буде опубліковано після перевірки.
Зареєструйтесь тут, щоб отримати відповідь на e-mail. Як реєструватися читайте тут

Ви можете увійти під своїм логіном або зареєструватися на сайті.

(Обов'язково)