Українська Греко-Католицька Церква. Львівська Архиєпархія, м.Львів, пл.Кропивницького 1, тел. (032)2334073, email: [email protected]
"Не допускай в дім Божий нічого такого, що ненависне Господеві, а, навпаки, прикраси його всім, що приємне Богові." (Св.Єфрем Сирійський)

Блаженніший Святослав: «Людина покликана бути іконою Творця, управителькою створеного світу, щоби забезпечити його гармонійний розвиток»

Переглядів: 666Коментарі: 0
Новини Церкви
Блаженніший Святослав: «Людина покликана бути іконою Творця, управителькою створеного світу, щоби забезпечити його гармонійний розвиток»

У Києві 27 лютого 2020 року проходить Всеукраїнська науково-практична конференція з міжнародною участю на тему «Виховання духовності особистості у контексті реалізації цілей сталого розвитку України».

До учасників конференції вітального листа написав Блаженніший Святослав, Отець і Глава УГКЦ.

«Ви ставите перед собою благородну мету, — зауважив він, — обговорити досягнення цілей сталого розвитку в контексті українського суспільства. Аналіз, який бажаєте здійснити, пов’язуєте з важливими темами духовності та екологічного спрямування в освіті та вихованні. Ваша подія важлива також з огляду на процеси реформ, які запроваджуються у різних сферах життя і діяльності нашої країни, зокрема в освіті. Саме цінності добра, краси та істини зможуть спрямувати хід реформ у конструктивний та плідний напрям. Сподіваюся, що цьому сприятиме ваша наукова робота».

Також Глава УГКЦ зазначив: «Господь Бог створив людину як вінець свого творіння. У своїй творчості вона покликана бути іконою Творця, управителькою створеного світу, щоби забезпечити його гармонійний розвиток. Не саме існування людей і кількість населення на Землі, а спосіб життя і хижацький вигляд сучасної цивілізації робить людину причиною і водночас жертвою сучасної екологічної кризи, що набуває глобальних масштабів».

Предстоятель УГКЦ побажав учасникам конференції щедрих плодів взаємообміну ідеями та доречними підходами і практиками. «Нехай ваші пропозиції та резолюція стануть корисними орієнтирами в забезпеченні на основі демократичних засад прав та свобод і гідного життя всіх громадян України як Божих дітей», — написав Блаженніший Святослав.

До слова, учасниками конференції є представники закладів освіти і наукових установ, органів влади, релігійних і громадських організацій, ЗМІ.

Організатори: Міністерство енергетики та захисту довкілля України, Національна академія педагогічних наук України, Державна екологічна академія післядипломної освіти та управління та Громадська рада з питань співпраці з церквами та релігійними організаціями при Міністерстві освіти і науки України.

Джерело :Департамент інформації УГКЦ

Залиште коментар!

grin LOL cheese smile wink smirk rolleyes confused surprised big surprise tongue laugh tongue rolleye tongue wink raspberry blank stare long face ohh grrr gulp oh oh downer red face sick shut eye hmmm mad angry zipper kiss shock cool smile cool smirk cool grin cool hmm cool mad cool cheese vampire snake excaim question

(Щоб коментувати анонімно, введіть ім'я і символи внизу).Анонімні Коментарі буде опубліковано після перевірки.
Зареєструйтесь тут, щоб отримати відповідь на e-mail. Як реєструватися читайте тут

Ви можете увійти під своїм логіном або зареєструватися на сайті.

(Обов'язково)