Храм Свв.Ольги і Єлизавети
Українська Греко-Католицька Церква
   м.Львів, пл.Кропивницького 1, тел. (032)2334073,
      email: [email protected]

Блаженніший Святослав привітав владику Ігоря, Архиєпископа і Митрополита Львівського, із 65-річчям

Переглядів: 100Коментарі: 0
Новини Церкви
Блаженніший Святослав привітав владику Ігоря, Архиєпископа і Митрополита Львівського, із 65-річчям

Особисто та від імені Синоду Єпископів УГКЦ складаю щирі вітання з нагоди Вашого дня народження. У цей день ми заносимо до престолу Всевишнього наші молитви, дякуючи Йому за те, що покликав Вас на дорогу служіння Церкві та рідному народові, обдаровуючи Вас безцінним даром – участю у Христовому священстві, а відтак – в єпископстві.

Такими словами привітав Блаженніший Святослав, Отець і Глава УГКЦ, владику Ігоря (Возьняка), Архиєпископа і Митрополита Львівського, із 65-річчям.

Предстоятель УГКЦ зазначив, що життя владики Ігоря повне пастирської жертовності, посвяти й відданості справі проповідування Євангелія Господа нашого Ісуса Христа. «Ваше служіння, яке розпочалося ще в підпіллі, щедро плодоносить численними плодами для Божої слави та добра нашої Церкви. Львівська архиєпархія втішається добрим пастирем, який гідними вчинками заслужив собі добру славу та щиру вдячність від усіх, кому служив протягом багатьох років», − наголосив Блаженніший Святослав.

Біографія Високопреосвященного Ігоря, Архиєпископа і Митрополита Львівського

За весь цей труд Глава УГКЦ від імені Синоду склав ювіляру сердечну подяку та висловив визнання. «Прийміть наші щирі вітання та побажання рясних Божих благословень, допомоги Святого Духа в усіх Ваших починаннях на славу Божу та для добра нашого народу. На многії і благії літа!» − написав на завершення у своїй Патріаршій грамоті Блаженніший Святослав.

Джерело: Департамент інформації УГКЦ

Залиште коментар!

grin LOL cheese smile wink smirk rolleyes confused surprised big surprise tongue laugh tongue rolleye tongue wink raspberry blank stare long face ohh grrr gulp oh oh downer red face sick shut eye hmmm mad angry zipper kiss shock cool smile cool smirk cool grin cool hmm cool mad cool cheese vampire snake excaim question


(Щоб коментувати анонімно, вкажіть своє ім'я, і введіть символи внизу). Анонімні Коментарі буде опубліковано після перевірки.

Щоб отримувати повідомлення на e-mail про відповіді на Ваші коментарі, та коментувати на форумі в розділі "СПІЛКУВАННЯ" просимо зареєструватися тут. Як реєструватися і керувати своїм профілем читайте тут

     

  

вкажіть своє ім'я, і введіть символи внизу

(Обов'язково)