Храм Свв.Ольги і Єлизавети
Українська Греко-Католицька Церква
   м.Львів, пл.Кропивницького 1, тел. (032)2334073,
      email: [email protected]

Блаженніший Святослав у Мінську зустрівся зі священиками Білоруської Греко-Католицької Церкви

Переглядів: 65Коментарі: 0
Новини Церкви
Блаженніший Святослав у Мінську зустрівся зі священиками Білоруської Греко-Католицької Церкви

У рамках свого візиту до Мінська з 27 вересня по 1 жовтня 2017 року для участі в щорічній Пленарній асамблеї Ради Єпископських Конференцій Європи Блаженніший Святослав, Глава УГКЦ, зустрівся із греко-католицькими священиками Білорусі. Для спілкування з Главою УГКЦ до Мінська приїхали представники духовенства Білоруської Греко-Католицької Церкви з різних регіонів країни.

Ще напередодні, під час зустрічі Ради Єпископських Конференцій Європи з Президентом Білорусі Олександром Лукашенком, Блаженніший Святослав у своєму виступі сказав: «Сьогодні я тут для того, щоб не тільки брати участь у цій конференції, а й щоб зустрітися з нашими братами греко-католиками Білорусі, підтримати їх і зробити все для того, щоб взаєморозуміння і співпраця між Церквами була основою гарного майбутнього наших країн, наших народів і Церков».

Докладніше читати: news.ugcc.ua

Залиште коментар!

grin LOL cheese smile wink smirk rolleyes confused surprised big surprise tongue laugh tongue rolleye tongue wink raspberry blank stare long face ohh grrr gulp oh oh downer red face sick shut eye hmmm mad angry zipper kiss shock cool smile cool smirk cool grin cool hmm cool mad cool cheese vampire snake excaim question


(Щоб коментувати анонімно, вкажіть своє ім'я, і введіть символи внизу). Анонімні Коментарі буде опубліковано після перевірки.

Щоб отримувати повідомлення на e-mail про відповіді на Ваші коментарі, та коментувати на форумі в розділі "СПІЛКУВАННЯ" просимо зареєструватися тут. Як реєструватися і керувати своїм профілем читайте тут

     

  

вкажіть своє ім'я, і введіть символи внизу

(Обов'язково)