Храм Свв.Ольги і Єлизавети
Українська Греко-Католицька Церква, м.Львів, пл.Кропивницького 1, тел. (032)2334073, email: [email protected]
"Народ, що в пітьмі ходить, побачив світло велике: Бо з нами Бог. З нами Бог, розумійте, народи, і покоряйтеся: Бо з нами Бог." (Ісая гл. 8-9)
Христос Рождається ! Славіте Його !

Блаженніший Святослав в передачі HARD з Влащенко

Переглядів: 619Коментарі: 0
Новини Церкви
Блаженніший Святослав в передачі HARD  з Влащенко

Напередодні Світлого Воскресіння Господнього відбувся цікавий діалог Блаженнішого Святослава з журналісткою каналу ЗІК Наталією Влащенко

Навіщо людям потрібна церква? Держава і Церква: як взаємодіяти в умовах трансформації українського суспільства? Стосунки між Москвою і католицьким світом. Донбас: примирення чи прощення.

За його словами, сьогодні Ісус зриває з наших очей усяку ілюзію про наше земне життя. Ми часто питаємо себе: чому ми страждаємо? Тому що хочемо добре і вигідно жити, наче ми б тут не були, за дверима раю, а хочемо збудувати собі тут земний рай і часто без Бога.

Багато політиків і державних діячів хочуть церкву купити, зробити її кишеньковою для освячення своїх забаганок. В такому випадку церква завжди програє.

Запрошуємо до перегляду

Запис передачі

[/p]
Залиште коментар!

grin LOL cheese smile wink smirk rolleyes confused surprised big surprise tongue laugh tongue rolleye tongue wink raspberry blank stare long face ohh grrr gulp oh oh downer red face sick shut eye hmmm mad angry zipper kiss shock cool smile cool smirk cool grin cool hmm cool mad cool cheese vampire snake excaim question

(Щоб коментувати анонімно, введіть ім'я і символи внизу).Анонімні Коментарі буде опубліковано після перевірки.
Зареєструйтесь тут, щоб отримати відповідь на e-mail. Як реєструватися читайте тут

Ви можете увійти під своїм логіном або зареєструватися на сайті.

(Обов'язково)