Храм Свв.Ольги і Єлизавети
Українська Греко-Католицька Церква
   м.Львів, пл.Кропивницького 1, тел. (032)2334073,
      email: [email protected]

Буковина готується до інтронізації першого єпископа новоствореної Чернівецької єпархії УГКЦ

Переглядів: 30Коментарі: 0
Новини Церкви
Буковина готується до інтронізації першого єпископа новоствореної Чернівецької єпархії УГКЦ

Буковина готується до історичної події: за тиждень, 18 листопада, відбудеться інтронізація першого єпископа новоствореної Чернівецької єпархії - Йосафата Мощича. Сьогодні він вперше зустрівся із місцевими журналістами. Серед них була кореспондентка РІСУ Наталя Фещук.

Розповів владика про себе, про першочергові плани і те, як Чернівці готуються зустріти на цій урочистій події Главу УГКЦ, Патріарха Святослава (Шевчука). Це буде перший офіційний візит на Буковину першоєрарха УГКЦ, оскільки єпархія проголошена вперше за 200 років існування УГКЦ у цьому регіоні.

Докладніше читати:risu.org.ua

Залиште коментар!

grin LOL cheese smile wink smirk rolleyes confused surprised big surprise tongue laugh tongue rolleye tongue wink raspberry blank stare long face ohh grrr gulp oh oh downer red face sick shut eye hmmm mad angry zipper kiss shock cool smile cool smirk cool grin cool hmm cool mad cool cheese vampire snake excaim question


(Щоб коментувати анонімно, вкажіть своє ім'я, і введіть символи внизу). Анонімні Коментарі буде опубліковано після перевірки.

Щоб отримувати повідомлення на e-mail про відповіді на Ваші коментарі, та коментувати на форумі в розділі "СПІЛКУВАННЯ" просимо зареєструватися тут. Як реєструватися і керувати своїм профілем читайте тут

     

  

вкажіть своє ім'я, і введіть символи внизу

(Обов'язково)