Українська Греко-Католицька Церква. Львівська Архиєпархія, м.Львів, пл.Кропивницького 1, тел. (032)2334073, email: [email protected]
"Безмірне Твоє милосердя бачивши, адовими узами зв’язані, до світла йшли, Христе, веселими ногами, Пасху хвалячи вічную." (Воскресна Утреня)

Чин молебню на Хрещення Русі-України, укладеного УГКЦ

Переглядів: 2605Коментарі: 0
Новини Церкви
Чин молебню на Хрещення Русі-України, укладеного УГКЦ

Всі ми ще зі школи знаємо, що Хрещення Русі відбулося в 988 році, завдяки князю Володимиру. Це означало, що тепер християнство стало єдиною вірою тоді ще держави Русі. В Україні це свято визнали лише указом президента 25 липня 2008 року. І припадає воно на 28 липня – день пам'яті святого рівноапостольного князя Володимира.

Історія свята сягає в далеке минуле – 988 рік. Але з того моменту, такого свята не було аж до 2007 року. Вперше воно відзначалося неофіційно, але вже в наступному році після указу президента України свято стало офіційним. І з того моменту вже десятий рік святкується всіма віруючими людьми. Дуже в цьому допомогла Міжнародна громадська організація «День Хрещення Русі», яка діє в Україні.

Нище наводимо текст Чину молебню на Хрещення Русі-України, укладеного УГКЦ.

Докладніше читати:ugcc.lviv.ua

Залиште коментар!

grin LOL cheese smile wink smirk rolleyes confused surprised big surprise tongue laugh tongue rolleye tongue wink raspberry blank stare long face ohh grrr gulp oh oh downer red face sick shut eye hmmm mad angry zipper kiss shock cool smile cool smirk cool grin cool hmm cool mad cool cheese vampire snake excaim question

(Щоб коментувати анонімно, введіть ім'я і символи внизу).Анонімні Коментарі буде опубліковано після перевірки.
Зареєструйтесь тут, щоб отримати відповідь на e-mail. Як реєструватися читайте тут

Ви можете увійти під своїм логіном або зареєструватися на сайті.

(Обов'язково)