Українська Греко-Католицька Церква. Львівська Архиєпархія, м.Львів, пл.Кропивницького 1, тел. (032)2334073, email: [email protected]
"Здобути страх Божий, щоб і біси тебе боялися, лише зовнішнє марнотне." (Св.Єфрем Сирійський)

Глава УГКЦ до Дня матері: «Мама – це слово, яке кожній людині всиляє оптимізм і надію»

Переглядів: 955Коментарі: 0
Новини Церкви
Глава УГКЦ до Дня матері: «Мама – це слово, яке кожній людині всиляє оптимізм і надію»

Отець і Глава Української Греко-Католицької Церкви Блаженніший Святослав привітав українських матерів з Днем матері, який традиційно в Україні святкують у другу неділю травня.

«Мама для кожного з нас – це особлива особа. Передусім, таємниця материнства пов’язана з початком людського життя. Мама, її особа, її тіло є першим земним раєм для кожної людини. Саме мама є тою, хто безнастанно чуває над життям, віддає своїй дитині все, що вона має, вміє і може. Мама, якби могла, то б саму себе віддала за свою дитину. Вона перша відчуває, що потрібно її дитині. Мати молиться за дитину і за неї вболіває. Часом навіть із нею співстраждає і переживає. Мама – це слово, яке кожній людині вселяє оптимізм і надію. Якщо ми маємо маму, то це означає, що в нас є допомога і підтримка», – зауважив Блаженніший Святослав.

У День матері Глава УГКЦ сердечно привітав усіх матерів. Зокрема привітав тих, хто у своєму материнстві відчуває і приймає той дар, який потрібно здійснити у любові. «Хочу подякувати всім жінкам, які не побоялися прийняти від Бога дар материнства і про нього піклуватися. Матері в ньому живуть, радіють і зростають», – сказав він.

«Кожній мамі від імені ваших дітей я хочу сказати: мамо, дякую тобі за те, що я є, за те, що я народився і живу», – наголосив Глава Церкви.

«Нехай усім нашим матерям у цей день, через молитву всієї Христової Церкви, яка є теж нашою матір’ю, Господь посилає усі благодаті Святого Духа», – побажав Блаженніший Святослав.

Він зазначив, що травень офіційно присвячений Діві Марії, яка є Богоматір’ю. Її материнство пов’язане із даром Її життя самому Божому Сину. «Нехай Вона буде для вас взірцем і заступницею, молільницею, покровом і утішителькою. Благодаті вам Святого Духа і радості від ваших дітей», – побажав матерям Предстоятель УГКЦ.

Джерело:Департамент інформації УГКЦ

Залиште коментар!

grin LOL cheese smile wink smirk rolleyes confused surprised big surprise tongue laugh tongue rolleye tongue wink raspberry blank stare long face ohh grrr gulp oh oh downer red face sick shut eye hmmm mad angry zipper kiss shock cool smile cool smirk cool grin cool hmm cool mad cool cheese vampire snake excaim question

(Щоб коментувати анонімно, введіть ім'я і символи внизу).Анонімні Коментарі буде опубліковано після перевірки.
Зареєструйтесь тут, щоб отримати відповідь на e-mail. Як реєструватися читайте тут

Ви можете увійти під своїм логіном або зареєструватися на сайті.

(Обов'язково)