Храм Свв.Ольги і Єлизавети
Українська Греко-Католицька Церква
   м.Львів, пл.Кропивницького 1, тел. (032)2334073,
      email: [email protected]

Глава УГКЦ розпочав свій візит до згромадження оріоністів в Італії

Переглядів: 207Коментарі: 0
Новини ЦерквиУГКЦ в діаспорі
Глава УГКЦ розпочав свій візит до згромадження оріоністів в Італії

15 травня розпочався візит Блаженнішого Святослава до Згромадження отців оріоністів в м. Тортона (Північ Італії) з нагоди святкування 15-річчя їхнього служіння в Україні.

У перший день свого візиту Глава УГКЦ відвідав cанктуарій Madonna della Guardia, де знаходяться мощі дона Оріоне, засновника Згромадження. У храмі Блаженнішого Святослава зустрів настоятель санктуарію та чисельна місцева громада. Архиєрей поклонився мощам св. Оріоне та помолився у стіп Богородиці, покровительки санктуарію.

О 18:00 у катедральному соборі м. Тортона Блаженніший Святослав узяв участь у Богослужінні з нагоди празника Святого Хреста. На початку Богослужіння місцевий єпископ Вітторіо Вйола привітав Главу УГКЦ та подякував за візит «в одну з найдавніших єпархії Італії». «Церква, котру ви представляєте, – наголосив єпископ Вітторіо, – є свідченням вселенськості та багатства традицій усієї Католицької Церкви».

Звертаючись до присутніх на Богослужінні, Предстоятель УГКЦ подякував вірним Тортонської єпархії за молитви та солідарність з українським народом, котрий впродовж останніх трьох років «є жертвою агресії сусідньої країни ы терпить неймовірні хресні рани війни в нашій країні». Він також подякував італійцям за їхню гостинність до українських мігрантів і звернувся з проханням продовжувати молитися за Україну.

Додамо, що впродовж 15 років отці оріоністи здійснюють своє служіння у Львові, зокрема займаються молоддю і особами з особливими потребами. Їхня спільнота знаходиться в тридцяти країнах світу. У Львові оріоністи мають храм Святого Луїджі Оріоне і духовний центр, де провадять активну працю з дітьми та реалізують багато проектів соціального служіння.

Джерело: Секретаріат Глави УГКЦ в Римі

Залиште коментар!

grin LOL cheese smile wink smirk rolleyes confused surprised big surprise tongue laugh tongue rolleye tongue wink raspberry blank stare long face ohh grrr gulp oh oh downer red face sick shut eye hmmm mad angry zipper kiss shock cool smile cool smirk cool grin cool hmm cool mad cool cheese vampire snake excaim question


(Щоб коментувати анонімно, вкажіть своє ім'я, і введіть символи внизу). Анонімні Коментарі буде опубліковано після перевірки.

Щоб отримувати повідомлення на e-mail про відповіді на Ваші коментарі, та коментувати на форумі в розділі "СПІЛКУВАННЯ" просимо зареєструватися тут. Як реєструватися і керувати своїм профілем читайте тут

     

  

вкажіть своє ім'я, і введіть символи внизу

(Обов'язково)