Українська Греко-Католицька Церква. Львівська Архиєпархія, м.Львів, пл.Кропивницького 1, тел. (032)2334073, email: [email protected]
"Завжди пам'ятатимемо про смерть й у цій думці наближатимемося своїм серцем до Бога, та й жалюгідними стануть в очах наших світські задоволення." (Св.Ісаак Сирійський)

Глава УГКЦ: «Сьогодні маємо унікальний шанс працювати для досягнення єдності Церкви»

Переглядів: 37Коментарі: 0
Новини Церкви
Глава УГКЦ: «Сьогодні маємо унікальний шанс працювати для досягнення єдності Церкви»

Про це 28 липня у прямому включенні на «5 каналі» зазначив Отець і Глава Української Греко-Католицької Церкви Блаженніший Святослав. Ефір відбувся з нагоди Дня Української Державності.

Предстоятель УГКЦ наголосив, що можемо говорити про єдність не лише в організаційному оформленні, а й в дії. При цьому він згадав про першу неформальну зустріч духовенства УПЦ та ПЦУ в соборі Святої Софії.

«Найперше ми маємо шукати загальнонаціональну єдність на людському рівні, – переконаний Глава УГКЦ. – Відтак шукати те, що нас об’єднує, а не протиставляє на церковному рівні. Тому сьогодні маємо унікальний шанс, дай Боже його не втратити».

На думку Блаженнішого Святослава, єдність Церкви – це завдання і ієрархів, і мирян. Під час потужних суспільних потрясінь запит від суспільства на єдність Церкви завжди загострюється. Глава УГКЦ згадав про Революцію гідності, початок війни росії проти України у 2014-му році. «Тоді справді народ вимагав від ієрархів церковної єдності. Зокрема, коли йшлося про православних братів. Людям було важко зрозуміти, як одні й інші можуть називатися православними, але взаємно одне одного заперечувати. Тому й зараз суспільний запит на церковну єдність існує. Дай Боже, щоб ієрархи Церков працювали відповідно до цього подиху Святого Духа. Я бачу гарні знаки, що так буде».

Докладніше :Департамент інформації УГКЦ

Залиште коментар!

grin LOL cheese smile wink smirk rolleyes confused surprised big surprise tongue laugh tongue rolleye tongue wink raspberry blank stare long face ohh grrr gulp oh oh downer red face sick shut eye hmmm mad angry zipper kiss shock cool smile cool smirk cool grin cool hmm cool mad cool cheese vampire snake excaim question

(Щоб коментувати анонімно, введіть ім'я і символи внизу).Анонімні Коментарі буде опубліковано після перевірки.
Зареєструйтесь тут, щоб отримати відповідь на e-mail. Як реєструватися читайте тут

Ви можете увійти під своїм логіном або зареєструватися на сайті.

(Обов'язково)