Храм Свв.Ольги і Єлизавети
Українська Греко-Католицька Церква
   м.Львів, пл.Кропивницького 1, тел. (032)2334073,
      email: [email protected]

Глава УГКЦ відвідав із душпастирським візитом храм Успення Пресвятої Богородиці у Феніксі з нагоди 60-річчя з дня заснування

Переглядів: 130Коментарі: 0
Новини ЦерквиУГКЦ в діаспорі
Глава УГКЦ відвідав із душпастирським візитом храм Успення Пресвятої Богородиці у Феніксі з нагоди 60-річчя з дня заснування

Отець і Глава Української Греко-Католицької Церкви Блаженніший Святослав з душпастирським візитом 2 липня 2017 року відвідав Парафію Успення Пресвятої Богородиці у Феніксі (штат Арізона, США) з нагоди 60-річчя заснування.

Блаженнішого Святослава вітали понад двісті парафіян і гостей парафії.

Під час проповіді до вірних Предстоятель відзначив, що ми є Українською Церквою, котра завжди була і є відкрита не тільки для українців, а й для всіх людей. «Ми благословенні, що можемо називати себе Божими людьми і повинні поширювати красу наших чудових традицій Української Греко-Католицької Церкви серед інших націй і народів», – зазначив Глава Церкви.

Для громади візит Глави УГКЦ є історичним. «Наша скромна парафія має велику честь святкувати своє 60-річчя з найбільш почесним гостем – Блаженнішим Святославом. Ми назавжди запам'ятаємо цей історичний день, що наповнив наші серця чудодійною благодаттю і патріаршим благословенням. Ми будемо виконувати настанови нашого патріарха і надалі поширювати найкращі традиції й обряди Української Греко-Католицької Церкви з іншими церковними громадами Фінікса», – сказав парох парафії Гуго Соутус.

Греко-католицька парафія Успення Пресвятої Богородиці була заснована у Феніксі у 1957 році. Її засновниками були отець Роман Ганас і п’ять родин, які мали бажання прославляти Господа Бога в кращих традиціях Української Греко-Католицької Церкви. Сьогодні парафія нараховує понад 120 родин.

Помолитися разом із греко-католиками у Феніксі прийшли преосвященний владика Томас (Олмстед) – ординарій Римо-Католицької єпархії, преосвященний пладика Джеральд Н. Діно – глава Візантійської єпархії Покрови Пресвятої Богородиці у Феніксі та всечесний о. Петро Мазепа, парох УПЦ Покрови Пресвятої Богородиці.

Джерело: Департамент інформації УГКЦ

Залиште коментар!

grin LOL cheese smile wink smirk rolleyes confused surprised big surprise tongue laugh tongue rolleye tongue wink raspberry blank stare long face ohh grrr gulp oh oh downer red face sick shut eye hmmm mad angry zipper kiss shock cool smile cool smirk cool grin cool hmm cool mad cool cheese vampire snake excaim question


(Щоб коментувати анонімно, вкажіть своє ім'я, і введіть символи внизу). Анонімні Коментарі буде опубліковано після перевірки.

Щоб отримувати повідомлення на e-mail про відповіді на Ваші коментарі, та коментувати на форумі в розділі "СПІЛКУВАННЯ" просимо зареєструватися тут. Як реєструватися і керувати своїм профілем читайте тут

     

  

вкажіть своє ім'я, і введіть символи внизу

(Обов'язково)