Українська Греко-Католицька Церква. Львівська Архиєпархія, м.Львів, пл.Кропивницького 1, тел. (032)2334073, email: [email protected]
"Недбалий думає про те, щоб почути на молитві «амінь», а того, хто молиться тверезим умом, не обтяжує тривала служба." (Св.Єфрем Сирійський)

Глава УГКЦ висловив свої співчуття з приводу терактів у Шрі-Ланці

Переглядів: 1304Коментарі: 0
Новини Церкви
Глава УГКЦ висловив свої співчуття з приводу терактів у Шрі-Ланці

Від усієї повноти Української Греко-Католицької Церкви я б хотів висловити наші співчуття та запевнення в молитвах через терористичні атаки у Шрі-Ланці, які забрали життя понад 200 невинних осіб і залишили ще більше осіб пораненими. Такий насильницький і брутальний напад, який вчинений на Пасху і який мав за мішень християнські спільноти, котрі розпочинали свої пасхальні богослужіння, показує, що зло є справжньою загрозою для миру і безпеки в усьому світі.

Такими словами висловив своє співчуття з приводу терористичних актів у Шрі-Ланці Блаженніший Святослав, Глава УГКЦ, у своєму листі до кардинала Малкома Реджифа, Архиєпископа Коломбо.

«Глибоко засмучені цим беззмістовним актом насильства, висловлюємо наші співчуття родичам і сім’ям загиблих. Уся наша Церква молиться за вічний упокій наших невинно убієнних братів і сестер. Єднаємося в молитвах із сім’ями потерпілих в результаті цієї трагедії», — запевнив Предстоятель УГКЦ.

Він зазначив, що ми, як християни, зміцнюємося вірою у воскреслого Господа. «Завдяки Воскресінню Христовому жодне зло цього світу, навіть смерть, не має ніякої влади над нашим життям. Воскреслий Христос нагадує нам сьогодні: «Я воскресіння й життя. Хто вірує в Мене, — хоч і вмре, буде жити... І кожен, хто живе, та хто вірує в Мене,— повіки не вмре» (Ів. 11, 25-26). Христос воскрес, і Він є нашим справжнім сонцем, яке просвічує наше життя», — написав Блаженніший Святослав.

Джерело :Департамент інформації УГКЦ

Залиште коментар!

grin LOL cheese smile wink smirk rolleyes confused surprised big surprise tongue laugh tongue rolleye tongue wink raspberry blank stare long face ohh grrr gulp oh oh downer red face sick shut eye hmmm mad angry zipper kiss shock cool smile cool smirk cool grin cool hmm cool mad cool cheese vampire snake excaim question

(Щоб коментувати анонімно, введіть ім'я і символи внизу).Анонімні Коментарі буде опубліковано після перевірки.
Зареєструйтесь тут, щоб отримати відповідь на e-mail. Як реєструватися читайте тут

Ви можете увійти під своїм логіном або зареєструватися на сайті.

(Обов'язково)