Храм Свв.Ольги і Єлизавети
Українська Греко-Католицька Церква, м.Львів, пл.Кропивницького 1, тел. (032)2334073, email: [email protected]
"Під час молитви не заводь сторонньої бесіди, і не затьмариться ум твій для молитви." (Св.Єфрем Сирійський)

«Я відчуваю, що Господь вас зберіг задля якоїсь особливої місії», – Блаженніший Святослав до Ігоря Козловського

Переглядів: 202Коментарі: 0
Різне
«Я відчуваю, що Господь вас зберіг задля якоїсь особливої місії», – Блаженніший Святослав до Ігоря Козловського

Я зрозумів, що люди мене люблять не тільки на словах, а й на ділі. Блаженніший Святослав і представники різних Церков, а також громадські організації та навіть прості люди доклали великих зусиль для того, щоб мене визволити. А що ж було рушієм їхніх зусиль?.. Любов! Це саме те, чим ми дихаємо і повинні жити.

Такі слова після зустрічі з Блаженнішим Святославом, Отцем і Главою УГКЦ, сказав відомий український вчений-релігієзнавець Ігор Козловський. Він перебував у полоні бойовиків так званої ДНР майже два роки. Його довго не вносили до списків на обмін. Але нарешті, напередодні Нового року, довгоочікуване звільнення Ігоря Козловського та багатьох інших наших полонених сталося.

Сьогодні він прийшов, щоб особисто подякувати Блаженнішому Святославу за всю підтримку, яку він отримував під час перебування в ув’язненні, а також за зусилля задля його звільнення.

Зустріч Блаженнішого Святослава з п. Ігорем відбулася 12 січня в резиденції Глави УГКЦ у Києві.

«Я відчуваю, що Господь вас зберіг задля якоїсь особливої місії», – сказав на початку Предстоятель УГКЦ. У відповідь релігієзнавець підтвердив, що сам замислювався над питанням: чому і навіщо так сталося? «Думаю, що моє завдання сьогодні – передати свій досвід. Адже, якщо ти пережив біль, знущання, приниження, то цей досвід потрібно передавати», – пояснив п. Ігор.

Глава УГКЦ запропонував п. Козловському спільно розпочати науковий проект, за допомогою якого показати, як брутально можуть використовувати релігію, релігійні переконання для досягнення своїх політичних цілей.

«Нам потрібно розкрити різні способи і намагання інструменталізували Церкву. І це ми простежуємо не тільки на непідконтрольній території Донбасу, а й тут. Сьогодні Церква має високий рейтинг довіри, якого, на жаль, не мають державні інститути. Ми бачимо дві небезпеки: з одного боку використати Церкву для своїх політичних цілей, з іншого – її дискредитувати», – сказав Блаженніший Святослав.

Він розповів, що в УГКЦ підготували спеціальну інструкцію для священнослужителів про те, як поводитися під час передвиборчої кампанії, щоб не дати себе використати. Інший документ – «Про політичну активність мирян». «Духовенство не може займатися політикою, але сумлінні, відповідальні, морально зрілі миряни повинні йти в політику», – пояснив Предстоятель УГКЦ.

На завершення зустрічі Блаженніший Святослав вручив Ігорю Козловському «Медаль Блаженнішого Любомира», яку той зі зворушення і подякою прийняв. Також сторони домовилися про наступні подібні зустрічі.

Джерело :Департамент інформації УГКЦ

https://youtu.be/FqPfLFS20gM
Залиште коментар!

grin LOL cheese smile wink smirk rolleyes confused surprised big surprise tongue laugh tongue rolleye tongue wink raspberry blank stare long face ohh grrr gulp oh oh downer red face sick shut eye hmmm mad angry zipper kiss shock cool smile cool smirk cool grin cool hmm cool mad cool cheese vampire snake excaim question

(Щоб коментувати анонімно, введіть ім'я і символи внизу).Анонімні Коментарі буде опубліковано після перевірки.
Зареєструйтесь тут, щоб отримати відповідь на e-mail. Як реєструватися читайте тут

Ви можете увійти під своїм логіном або зареєструватися на сайті.

(Обов'язково)