Українська Греко-Католицька Церква. Львівська Архиєпархія, м.Львів, пл.Кропивницького 1, тел. (032)2334073, email: [email protected]
"Хто грішить, від того Бог далекий, тому лукавий сповнює його страхом. І завжди такий живе у виснажливому страхові." (Св.Єфрем Сирійський)

Літургія на завершення 2019 року в Соборі Святого Юра

Переглядів: 1411Коментарі: 0
Новини Церкви
Літургія на завершення 2019 року в Соборі Святого Юра

31 грудня 2019 року в Архикатедральному Соборі святого Юра (м. Львів, пл. св. Юра, 5) було звершено Архиєрейську Божественну Літургію на завершення 2019 року. До спільної подячної молитви долучилися працівники Курії Львівської Архиєпархії та численні вірні.

Очолив Літургію Високопреосвященний владика Ігор, Архиєпископ і Митрополит Львівський, у співслужінні Преосвященного владики Володимира, єпископа-помічника Львівської Архиєпархії, сотрудників Собору та ієреїв-працівників Курії Львівської Архиєпархії. У слові проповіді Преосвященний владика Володимир подякував працівникам за плідний рік, за спільну щоденну молитву за онкохворих, яка звершується в крипті Собору святого Юра, а відтак закликав мужньо рухатися далі дорогою змін. Цитуючи Генрі де Любака, владика зауважив: “Лише вороги Церкви не бажають її змін”. Відтак застеріг від певної закам’янілості, як зрушує відчуття рівноваги і спричиняє втому, як наголошує у слові до працівників Ватиканської Курії Святіший Отець Папа Франциск. Але, за словами кардинала Мартіні, “Лише любов перемагає втому”, і до доріг цієї любові заохотив проповідник, складаючи подяку за добрі справи і труднощі, що роблять нас мудрішими.

По завершенні Літургії Митрополит Ігор також подякував усім працівникам і вірним за спільну молитву і працю, закликаючи пам’ятати про минущість людського життя і цінувати кожен день на землі.

Від нашої парохії участь в Літургії прийнв отець Павло Цвьок

Літургія

Літургія

Джерело :Курія Львівської Архиєпархії УГКЦ

Залиште коментар!

grin LOL cheese smile wink smirk rolleyes confused surprised big surprise tongue laugh tongue rolleye tongue wink raspberry blank stare long face ohh grrr gulp oh oh downer red face sick shut eye hmmm mad angry zipper kiss shock cool smile cool smirk cool grin cool hmm cool mad cool cheese vampire snake excaim question

(Щоб коментувати анонімно, введіть ім'я і символи внизу).Анонімні Коментарі буде опубліковано після перевірки.
Зареєструйтесь тут, щоб отримати відповідь на e-mail. Як реєструватися читайте тут

Ви можете увійти під своїм логіном або зареєструватися на сайті.

(Обов'язково)