Храм Свв.Ольги і Єлизавети
Українська Греко-Католицька Церква, м.Львів, пл.Кропивницького 1, тел. (032)2334073, email: [email protected]
"Добре прийти на літургію раніше за всіх, однак зле без потреби залишати службу перед відпустом." (Св.Єфрем Сирійський)

На Черкащині освятили новий храм УГКЦ

Переглядів: 266Коментарі: 0
Новини Церкви
На Черкащині освятили новий храм УГКЦ

3 грудня 2017 року в місті Сміла, що на Черкащині, відбулося урочисте освячення нового храму Української Греко-Католицької Церкви.

Цього дня у храмі було звершено першу Архиєрейську Божественну Літургію. Молитву та чин освячення очолив владика Йосиф (Мілян), Єпископ-помічник Київської архиєпархії. Разом з архиєреєм співслужили священики Черкаського протопресвітерства. Новий храм звели та освятили на честь празника Преображення Господнього.

Звертаючись до місцевих греко-католиків, владика Йосиф подякував за приклад їхньої віри: «Завдяки цій вірі, – зауважив єпископ, – у Смілі було засновано парафію УГКЦ, зведено новий храм та його торжественно освячено. Завдяки вашій вірі сьогодні тут разом молимося, а завтра тут процвітатиме активне життя парафії. Тож плекайте її та переказуйте нащадкам, щоб гідно свідчити живого Бога у живій парафії».

По завершенні Літургії архиєрей подякував усім, хто спричинився до розвитку парафії та будівництва нового храму. Владика відзначив старання усіх парафіян на чолі з адміністратором о. Андрієм Чиком: «Усім вам зі серця щиро дякую! Нехай Господь сторицею воздасть вам за невтомну щоденну працю».

Відтак о. Андрій подякував владиці за очолену молитву, освячення храму та душпастирську опіку. Раніше, у коментарі для місцевих ЗМІ, адміністратор храму також подякував усім, хто надав допомогу для зведення храму: «Слова вдячності за жертовність висловлюю парафіянам наших храмів у селах Плугів, Підлипці, Червоне, Ясенівці, Ремезівці, Шпиколоси, Підгір’я, Струтин, Лука», – зазначив він.

Новозбудований Спасо-Преображенський храм УГКЦ розташований у місті Сміла на вулиці Богдана Хмельницького, 53. Його зведення розпочалося у 2016 році. Перший етап в організації духовного життя греко-католицької громади у Смілі започатковано ще у 2006 році. Сьогодні при парафії діє недільна школа (катехизація) для дітей і дорослих, зареєстровані спільноти «Матері в молитві» та «Вівтарна дружина». Також ведеться харитативна діяльність.

Джерело:ugcc.kiev.ua

Залиште коментар!

grin LOL cheese smile wink smirk rolleyes confused surprised big surprise tongue laugh tongue rolleye tongue wink raspberry blank stare long face ohh grrr gulp oh oh downer red face sick shut eye hmmm mad angry zipper kiss shock cool smile cool smirk cool grin cool hmm cool mad cool cheese vampire snake excaim question

(Щоб коментувати анонімно, введіть ім'я і символи внизу).Анонімні Коментарі буде опубліковано після перевірки.
Зареєструйтесь тут, щоб отримати відповідь на e-mail. Як реєструватися читайте тут

Ви можете увійти під своїм логіном або зареєструватися на сайті.

(Обов'язково)