Українська Греко-Католицька Церква. Львівська Архиєпархія, м.Львів, пл.Кропивницького 1, тел. (032)2334073, email: [email protected]
"Безмірне Твоє милосердя бачивши, адовими узами зв’язані, до світла йшли, Христе, веселими ногами, Пасху хвалячи вічную." (Воскресна Утреня)

Найважливіші події УГКЦ в 2018 році

Переглядів: 1249Коментарі: 0
Новини Церкви
Найважливіші події УГКЦ в 2018 році

В гущині виру подій 2018 року Божого УГКЦ займала важливу позицію серед інших релігійних сил України

Глава УГКЦ відзначив події, якими розпочинався 2018 рік. На його думку, ці події є ключем до розуміння всього року. Найголовніше – це звільнення наших заручників.

Ще однією важливою подією 2018 року було святкування сторіччя відновлення української державності. З цієї нагоди єпископи Києво-Галицького Верховного Архиєпископства УГКЦ видали окреме послання, у якому закликали вірних Церкви та усіх людей доброї волі «приєднатися до подячних молитов Господеві, за ласкою якого була відновлена i збережена державність нашого народу, хоча світові потуги не раз перекреслювали та ставили її під сумнів, бажаючи приректи нашу незалежну державу на забуття і небуття».

«Страждання, їхній зміст, а відтак Божа рука, яка до нас протягнута, яка веде нас як народ, як державу, як Церкву шляхами нашої історії. Ось цих дві події, які, на мою думку, є ключем розуміння того часу, який ми прожили у 2018 році, що минає», – підсумував Блаженніший Святослав.

Джерело :Департамент інформації УГКЦ

Залиште коментар!

grin LOL cheese smile wink smirk rolleyes confused surprised big surprise tongue laugh tongue rolleye tongue wink raspberry blank stare long face ohh grrr gulp oh oh downer red face sick shut eye hmmm mad angry zipper kiss shock cool smile cool smirk cool grin cool hmm cool mad cool cheese vampire snake excaim question

(Щоб коментувати анонімно, введіть ім'я і символи внизу).Анонімні Коментарі буде опубліковано після перевірки.
Зареєструйтесь тут, щоб отримати відповідь на e-mail. Як реєструватися читайте тут

Ви можете увійти під своїм логіном або зареєструватися на сайті.

(Обов'язково)