Храм Свв.Ольги і Єлизавети
Українська Греко-Католицька Церква, м.Львів, пл.Кропивницького 1, тел. (032)2334073, email: [email protected]
"Нехай у тебе завжди переважає милостиня. Жорстоке й немилосердне серце завжди нею очиститься." (Св.Ісаак Сирійський)

Нігерійський кардинал: Проблема Церкви в Європі – пусті церкви, а не питання ЛГБТ

Переглядів: 754Коментарі: 0
Новини Церкви
Нігерійський кардинал: Проблема Церкви в Європі – пусті церкви, а не питання ЛГБТ

Нігерійського кардинала Абуджського Архиєпископа Джона Онаієкана заявив, що він шоканий тим, що Церква в Європі концентрується на проблемі розведених та поновно «вінчаних» і на тому, що притягнути представників ЛГБТ у церкву, а не на головній проблемі – порожніх церквах, повідомляє LifeSite.

У своєму інтерв’ю австрійському телеканалу ÖRF заявив, що він шокований тим, що в Європі людей хвилює питання допуску до Таїнств людей, які, маючи церковний шлюб розлучилися і після цього увійшли у перелюбницький зв’язок та питання гомосексуалізму.

На переконання нігерійського кардинала, Європі слід турбуватися про сумний факт, що в Європі церкви стають усе більш порожніми, а багато католиків перестають практикувати свою віру, а не наголошувати на марґінальних питаннях.

Архипастир нігерійської столичної Архиєпархії наголосив також, що Європа мусить дати свобі відповідь на питання, чому так мало чоловіків хочуть стати священиками. Церкву, на його думку, має також турбувати той факт, що стає уже неясно, що це означає бути християнином.

Архиєпископ Онаієкан зазначив, що на відміну від Нігерії, де існує чітке розуміння грішності гомосексуальної поведінки та неможливості приступання до Таїнств людей, які живуть в перелюбі й де Церква постійно зростає, Церква у Європі усе більше секуляризується.

Кардинал наголосив, що легалізація одностатевих стосунків у Європі та Північній Америці – це не прогрес.

Нігерійський Архипастир наголосив, що Церква не демонізує гомосексуалістів чи людей, які з різних причин опинилися у позашлюбному зв’язку, але Вона не може закривати очі на факт об’єктивної грішності такої поведінки.

Джерело :Католицький оглядач

Залиште коментар!

grin LOL cheese smile wink smirk rolleyes confused surprised big surprise tongue laugh tongue rolleye tongue wink raspberry blank stare long face ohh grrr gulp oh oh downer red face sick shut eye hmmm mad angry zipper kiss shock cool smile cool smirk cool grin cool hmm cool mad cool cheese vampire snake excaim question

(Щоб коментувати анонімно, введіть ім'я і символи внизу).Анонімні Коментарі буде опубліковано після перевірки.
Зареєструйтесь тут, щоб отримати відповідь на e-mail. Як реєструватися читайте тут

Ви можете увійти під своїм логіном або зареєструватися на сайті.

(Обов'язково)