Храм Свв.Ольги і Єлизавети
Українська Греко-Католицька Церква
   м.Львів, пл.Кропивницького 1, тел. (032)2334073,
      email: [email protected]

Папа до Послів: зловживання релігією для здобуття влади оскверняє Божий образ

Переглядів: 238Коментарі: 0
Новини Церкви
Папа до Послів: зловживання релігією для здобуття влади оскверняє Божий образ

До відмінностей слід підходити зі «сміливою терпеливістю» та ініціативами «зустрічі й миру», а не з демонстрацією сили та її «поспішним і легковажним» застосуванням. Про це Папа Франциск говорив, промовляючи до нових Надзвичайних і Повноважних Послів Казахстану, Мавританії, Непалу, Нігеру, Судану, Тринідаду-й-Тобаго, приймаючи їх у четвер, 18 травня 2017 р., з нагоди вручення Вірних грамот.

У своєму слові Глава Католицької Церкви зазначив, що міжнародна панорама позначена суттєвими труднощами та оповита густими хмарами, вимагаючи усвідомлення «поведінки й дій, необхідних для того, щоб ступити на дорогу миру, яка зменшить напруження».

Серед факторів, які загострюють проблеми, Папа назвав «економіку та фінанси, які замість того, аби служити людській особі, самоорганізовуються в основному для того, щоб служити собі самим та уникнути контролю з боку влади», «зростання схильності вважати застосування сили не останнім аргументом, але як один з багатьох» та «фундаменталізм і зловживання релігією для виправдання прагнення влади».

«На ці руйнівні явища й загрози, які вони несуть для миру в світі, слід відповідати, будуючи економіку й фінанси, що будуть відповідальними за долі людини і громад, в які вони включені. Нехай же людина, а не гроші, стануть метою економіки!» – наголосив Святіший Отець, додаючи:

«До відмінностей слід підходити з відважною терпеливістю діалогу й дипломатичності, з ініціативами зустрічі й миру, а не з демонстрацією сили та її поспішним і легковажним застосуванням. Крім того, необхідно віддаляти кожного, хто намагається перетворити релігійну приналежність й ідентичність у причину ненависті до всіх інших».

За словами Папи, людям, які таким чином «оскверняють Божий образ», слід протиставити «одноголосне заанґажування», яке має на меті показати, що Боже ім’я вшановується «спасаючи життя, а не вбиваючи, несучи мир, а не поділи та війни, шляхом милосердя і співчуття, а не байдужості та жорстокості». «Якщо рішуче ступати цим шляхом, – наголосив він, – справа миру й справедливості, що є передумовою рівноваги та розвитку для всіх, зробить рішучі кроки вперед».

Джерело: КАТОЛИЦЬКИЙ ОГЛЯДАЧ

Залиште коментар!

grin LOL cheese smile wink smirk rolleyes confused surprised big surprise tongue laugh tongue rolleye tongue wink raspberry blank stare long face ohh grrr gulp oh oh downer red face sick shut eye hmmm mad angry zipper kiss shock cool smile cool smirk cool grin cool hmm cool mad cool cheese vampire snake excaim question


(Щоб коментувати анонімно, вкажіть своє ім'я, і введіть символи внизу). Анонімні Коментарі буде опубліковано після перевірки.

Щоб отримувати повідомлення на e-mail про відповіді на Ваші коментарі, та коментувати на форумі в розділі "СПІЛКУВАННЯ" просимо зареєструватися тут. Як реєструватися і керувати своїм профілем читайте тут

     

  

вкажіть своє ім'я, і введіть символи внизу

(Обов'язково)