Українська Греко-Католицька Церква. Львівська Архиєпархія, м.Львів, пл.Кропивницького 1, тел. (032)2334073, email: [email protected]
"Молися мирно й супокійно, співай розумно й до ладу і будеш як орля, що здіймається на висоту." (Прп.Ніл Синайський)

Папа: Добрим є не чинити зла, але злим є не робити добро

Переглядів: 932Коментарі: 0
Новини Церкви
Папа: Добрим є не чинити зла, але злим є не робити добро

Ми є відповідальними за те добро, яке могли зробити, але не зробили. Про це Святіший Отець нагадав молоді під час особливого проказування молитви «Ангел Господній»

Щоб бути добрим християнином, не вистачить не робити зла, але необхідно чинити добро. На це звернув увагу Папа Франциск перед проказуванням молитви «Ангел Господній» у неділю, 12 серпня 2018 року, яке мало особливий характер. Святіший Отець прибув на площу Святого Петра у Ватикані наприкінці Святої Меси, яку кардинал Ґвальтьєро Бассетті, Голова Єпископської Конференції Італії, відслужив з нагоди всеіталійського передсинодального паломництва молоді.

Після зустрічі напередодні, що відбулася на давньоримському іподромі Circus Maximus, Глава Католицької Церкви ще раз приєднався до юнаків і дівчат з усієї Італії, аби наприкінці Євхаристійного богослужіння доручити їм завдання свідчити віру в своїх середовищах і поблагословити подарунки, які італійська молодь повезе до Панами: репродукції статуї Лоретанської Богородиці та розп’яття з храму святого Дам’яна в Ассізі.

Докладніше читати :Католицький оглядач

Залиште коментар!

grin LOL cheese smile wink smirk rolleyes confused surprised big surprise tongue laugh tongue rolleye tongue wink raspberry blank stare long face ohh grrr gulp oh oh downer red face sick shut eye hmmm mad angry zipper kiss shock cool smile cool smirk cool grin cool hmm cool mad cool cheese vampire snake excaim question

(Щоб коментувати анонімно, введіть ім'я і символи внизу).Анонімні Коментарі буде опубліковано після перевірки.
Зареєструйтесь тут, щоб отримати відповідь на e-mail. Як реєструватися читайте тут

Ви можете увійти під своїм логіном або зареєструватися на сайті.

(Обов'язково)