Храм Свв.Ольги і Єлизавети
Українська Греко-Католицька Церква
   м.Львів, пл.Кропивницького 1, тел. (032)2334073,
      email: [email protected]

Папа: голод у світі існує задля байдужості багатьох та егоїзму деяких

Переглядів: 133Коментарі: 0
Новини Церкви
Папа: голод у світі існує задля байдужості багатьох та егоїзму деяких

«Голод і недоїдання не є структурними явищами в деяких географічних районах, але станом загального недорозвинення, викликаного байдужістю багатьох та егоїзмом деяких». викликаної байдужністю багатьох і егоїзмом деяких». Це підкреслив Папа Франциск у зверненні до 40-ої Конференції ФАО -(Продовольчої та сільськогосподарської організації ООН), що розпочалась у Римі 3 липня 2017 року.

На церемонії відкриття Державний Секретар Святої Столиці кардинал П’єтро Паролін іспанською мовою прочитав послання Святішого Отця та офіційно оголосив, що 16 жовтня цього року, з нагоди Всесвітнього дня продовольства (World Food Day), Святіший Отець відвідає  штаб-квартиру ФАО у Римі, прийнявши запрошення Генерального директора Жозе Ґраціано да Сілва.

Всесвітній день продовольства  спрямований на збільшення обсягу знань населення планети про стан глобальної продовольчої проблеми, об`єднання сил у боротьбі з голодом, недоїданням та злиднями. Його цьогорічна тема: «Змінити майбутнє міграції».

У посланні Святіший Отець наголошує, що війни, тероризм, примушене переселення, які дедалі більше обумовлюють навіть діяльність у сфері співпраці, не є наслідком фатальності, але конкретних рішень. Йдеться про складний механізм, від якого страждають найразливіші країни, включаючи виробничі процеси та примушуючи мільйони  людей залишати свої землі, шукаючи притулку та надії на краще життя. Його Святість підкреслив, що свобода вибору кожної людини поєднується з солідарністю стосовно всіх, відповідно до потреб, виконуючи прийняті зобов’язання.

Папа Франциск висловив сподівання, що 40-а Конференція зможе дати новий імпульс діяльності ФАО та забезпечити засоби, бажані й очікувані мільйонами наших братів, які сподіваються не тільки технічного внеску в підвищення ресурсів і розподілу плодів виробництва, а й конкретного знак братства, що дозволить їм вірити в майбутнє.

40-а сесія Конференції ФАО триватиме до 8 липня. Конференція – це вищий орган управління ФАО, засідання якого відбуваються раз у два роки. Цього року учасники обговорюють рад важливих питань, серед яких, як перевести зобов'язання в дії по досягненню глобальної мети «Нульового голоду»; проблеми дефіциту водних ресурсів, відсутності продовольчої безпеки і зміни клімату на Близькому Сході й у Північній Африці; стійкі рішення для запобігання голоду в країнах, заторкнутих конфліктами; план дій щодо продовольчої безпеки та харчування для малих острівних держав, що розвиваються і роль сільського розвитку в усуненні факторів, що стимулюють міграцію.  

 

 

Джерело: Радіо Ватикан

Залиште коментар!

grin LOL cheese smile wink smirk rolleyes confused surprised big surprise tongue laugh tongue rolleye tongue wink raspberry blank stare long face ohh grrr gulp oh oh downer red face sick shut eye hmmm mad angry zipper kiss shock cool smile cool smirk cool grin cool hmm cool mad cool cheese vampire snake excaim question


(Щоб коментувати анонімно, вкажіть своє ім'я, і введіть символи внизу). Анонімні Коментарі буде опубліковано після перевірки.

Щоб отримувати повідомлення на e-mail про відповіді на Ваші коментарі, та коментувати на форумі в розділі "СПІЛКУВАННЯ" просимо зареєструватися тут. Як реєструватися і керувати своїм профілем читайте тут

     

  

вкажіть своє ім'я, і введіть символи внизу

(Обов'язково)