Храм Свв.Ольги і Єлизавети
Українська Греко-Католицька Церква
   м.Львів, пл.Кропивницького 1, тел. (032)2334073,
      email: [email protected]

Папа привітав учасників семінару православної духовності в Бозе

Переглядів: 73Коментарі: 0
Новини Церкви
Папа привітав учасників семінару православної духовності в Бозе

Гостинність – це дар, який ми отримали і який повинні пропонувати іншим. Думками про це Папа Франциск поділився у своєму привітанні, надісланому учасникам XXV Міжнародного екуменічного семінару православної духовності, що від 6 до 9 вересня 2017 р. відбувається в екуменічному монастирі в Бозе на півночі Італії.

Цьогорічна тема звучить: «Дар гостинності», а серед доповідачів – Константинопольський Патріарх Вартоломей І та Александрійський Патріарх Теодор ІІ. Представлення традиції християнського Сходу, навчань Отців, приклад монашества й свідчення про сьогодення православних Церков, покликані допомогти розбудити сумління християн щодо актуальних викликів, пов’язаних з міграцією.

У листі, адресованому на ім’я засновника спільноти в Бозе брата Енцо Б’янкі, Глава Католицької Церкви надсилає свої щирі вітання організаторам та учасникам, й особливими «щирими обіймами миру» прагне обійняти патріархів Вартоломея та Теодора, зазначаючи, що їхня присутність віддає належне цій ініціативі, що відзначає 25-річчя.

«Цьогорічна тема – “Дар гостинності” – є промовистою та актуальною. Це правда, що гостинність є даром. Даром, який ми, насамперед, отримали, бо ми – гості у світі, створеному для нас, який слід оберігати, але в цьому світі ми є приходнями, чужинцями на землі, будучи зарошеними та очікуваними гостями в небі, де перебуває наше громадянство», – пише Папа, додаючи:

«В той же час, як учні-прочани, ми покликані зосередити свій погляд на чомусь немеркнучому, на милосердній любові, що не матиме кінця (пор 1 Кор 13,8), приймати одні одних як Господній дар, розвивати взаємні опіку та любов, мати “співчуття, брати участь у болях страждаючих, приймати як власне зло негаразди інших” (М. Кавасила, Життя в Христі, VI,8). Бажаю вам, щоб це покликання було оживлене смиренним і щирим слуханням та призадумою цих днів, щоб дедалі більше зростали братерські та зрілі почуття справжньої “гостинності серця”, аби разом прямуючи до Божого Царства, ми відчували спонуку чинити сміливіші та конкретні кроки до повного сопричастя».

 

 

Джерело: Радіо Ватикан

Залиште коментар!

grin LOL cheese smile wink smirk rolleyes confused surprised big surprise tongue laugh tongue rolleye tongue wink raspberry blank stare long face ohh grrr gulp oh oh downer red face sick shut eye hmmm mad angry zipper kiss shock cool smile cool smirk cool grin cool hmm cool mad cool cheese vampire snake excaim question


(Щоб коментувати анонімно, вкажіть своє ім'я, і введіть символи внизу). Анонімні Коментарі буде опубліковано після перевірки.

Щоб отримувати повідомлення на e-mail про відповіді на Ваші коментарі, та коментувати на форумі в розділі "СПІЛКУВАННЯ" просимо зареєструватися тут. Як реєструватися і керувати своїм профілем читайте тут

     

  

вкажіть своє ім'я, і введіть символи внизу

(Обов'язково)