Храм Свв.Ольги і Єлизавети
Українська Греко-Католицька Церква, м.Львів, пл.Кропивницького 1, тел. (032)2334073, email: [email protected]
"Молися Богові, проливаючи сльози перед Його благодаттю. Тоді твоя молитва буде як кадило (Пс. 140, 2) перед Ним." (Св.Єфрем Сирійський)

Підсумок подорожі до Кореї: Загальна аудієнція з Папою + відео

Переглядів: 885Коментарі: 0
Підсумок подорожі до Кореї: Загальна аудієнція з Папою  + відео

Близько десяти тисяч паломників зібрались 20 серпня 2014 р. в залі імені Папи Павла VІ у Ватикані на загальну аудієнцію з Папою Франциском, яка була першою аудієнцією після Апостольської подорожі до Кореї. Саме ці Апостольські відвідини стали темою його катехизи.

Повний текст катехези Папи Франциска:

Дорогі брати і сестри, доброго дня!

Минулими днями я здійснював апостольську подорож до Кореї, а сьогодні разом з вами дякую Господеві за цей великий дар. Я зміг відвідати молоду і динамічну Церкву, збудовану на свідченні мучеників і оживлену місійним духом, в країні, де зустрічаються стародавні азійські культури і одвічна новизна Євангелії.

Я хочу ще раз висловити вдячність дорогим братам єпископам Кореї, пані президент Республіки, іншим представникам влади і усім, хто доклався до організації цього візиту.

Значення цієї апостольської подорожі можна підсумувати трьома словами: пам’ять, надія, свідчення.

Республіка Корея є країною, яка зазнала значного й швидкого економічного розвитку. Її мешканці дуже працьовиті, дисципліновані, впорядковані і зберігають силу, успадковану від своїх предків.

У цій ситуації Церква є сторожем пам’яті і надії: вона є духовною родиною, в якій дорослі передають молодим факел віри, отриманий від старших осіб. Пам’ять свідків минулого стає новим свідченням в теперішньому часі і надією майбутнього. З цієї точки зору можна відчитати дві головні події цієї подорожі: беатифікацію 124 корейських мучеників, котрі приєднуються до канонізованих 30 років тому Іваном Павлом ІІ, а також зустріч з молоддю з нагоди Шостого Азійського дня молоді.

Молода людина завжди шукає чогось, заради чого варто жити, є мучеником якогось свідчення, що більше Когось, для кого варто віддати своє життя. Тією реальністю є Любов, Бог, Котрий став людиною в Ісусі, Котрий є Свідком Отця.

У двох подіях подорожі, присвячених молоді, Дух Воскреслого Господа наповнив нас радістю й надією, яку молоді люди візьмуть із собою до своїх країн і вчинять багато добра.

Церква в Кореї також зберігає пам’ять головної ролі, яку відігравали миряни як на світанку віри, так і в ділі євангелізації. І, насправді, на цій землі християнська громада не була заснована місіонерами, а групою молодих корейців у другій половині вісімнадцятого століття, які захопились деякими християнськими текстами, ретельно їх вивчали та вибрали їх правилом свого життя. Один з них був відправлений до Пекіна, щоб прийняти хрищення, а потім, у свою чергу, охристив своїх друзів. З цього першого зародка розвинулась велика громада, яка вже з самого початку і протягом майже цілого сторіччя зазнала жорстоких переслідувань з тисячами мучеників. Церква в Кореї заснована на вірі, місійному труді та мучеництві мирян.

Перші корейські християни брали собі за зразок апостольську громаду в Єрусалимі, практикуючи братню любов, яка долає всі соціальні відмінності. Я закликав сучасних християн щедро ділитися з найбіднішими і виключеними, відповідно до 25 глави Євангелія від Матея: «Усе, що ви зробили одному з моїх братів найменших – ви Мені зробили».

На завершення загальної аудієнції Папа Франциск подякував вірним за молитви і співчуття з нагоди смерті його родичів, що загинули в автокатастрофі в Аргентині.

Відео: EWTN-Україна

 

Джерело: сatholic-media

Залиште коментар!

grin LOL cheese smile wink smirk rolleyes confused surprised big surprise tongue laugh tongue rolleye tongue wink raspberry blank stare long face ohh grrr gulp oh oh downer red face sick shut eye hmmm mad angry zipper kiss shock cool smile cool smirk cool grin cool hmm cool mad cool cheese vampire snake excaim question

(Щоб коментувати анонімно, введіть ім'я і символи внизу).Анонімні Коментарі буде опубліковано після перевірки.
Зареєструйтесь тут, щоб отримати відповідь на e-mail. Як реєструватися читайте тут

Ви можете увійти під своїм логіном або зареєструватися на сайті.

(Обов'язково)