Храм Свв.Ольги і Єлизавети
Українська Греко-Католицька Церква
   м.Львів, пл.Кропивницького 1, тел. (032)2334073,
      email: [email protected]

Послання Папи до учасників Пленарної Асамблеї Ради Єпископських Конференцій Європи

Переглядів: 206Коментарі: 0
Новини Церкви
Послання Папи до учасників Пленарної Асамблеї Ради Єпископських Конференцій Європи

До учасників Пленарної зустрічі Ради Єпископських Конференцій Європи (РЄКЄ), що триває в Мінську від 27 вересня до 1 жовтня 2017 року,  з посланням за підписом Державного Секретаря кардинал П’єтро Пароліна звернувся Папа Франциск. Послання адресоване кардиналу Анджело Баняско,Президенту Ради Єпископських Конференцій Європи:

«Святіший Отець скеровує своє сердечне вітання до учасників Пленарної Асамблеї Ради Єпископських Конференцій Європи та заохочує продовжувати важливе діло, спрямоване на визначення шляхів душпастирської співпраці між різними країнами, визначаючи цінність відмінностей та сприяючи ініціативам солідарності та братерства. Його Святість висловлює побажання, щоб ця зустріч зробила вклад у зміцнення зв’язків єдності та сопричастя між європейськими єпископами, надаючи подальший та сміливий імпульс місії Церкви в Європі, зокрема, стосовно молоді, допомагаючи їм віднайти, у світлі віри, власне покликання у християнській спільноті та суспільстві.

З такими почуттями, він просить бути наполегливими в молитві за нього та охоче уділяє Апостольське благословення».  

 

 

Джерело: КАТОЛИЦЬКИЙ ОГЛЯДАЧ

Залиште коментар!

grin LOL cheese smile wink smirk rolleyes confused surprised big surprise tongue laugh tongue rolleye tongue wink raspberry blank stare long face ohh grrr gulp oh oh downer red face sick shut eye hmmm mad angry zipper kiss shock cool smile cool smirk cool grin cool hmm cool mad cool cheese vampire snake excaim question


(Щоб коментувати анонімно, вкажіть своє ім'я, і введіть символи внизу). Анонімні Коментарі буде опубліковано після перевірки.

Щоб отримувати повідомлення на e-mail про відповіді на Ваші коментарі, та коментувати на форумі в розділі "СПІЛКУВАННЯ" просимо зареєструватися тут. Як реєструватися і керувати своїм профілем читайте тут

     

  

вкажіть своє ім'я, і введіть символи внизу

(Обов'язково)