Українська Греко-Католицька Церква. Львівська Архиєпархія, м.Львів, пл.Кропивницького 1, тел. (032)2334073, email: [email protected]
"І дадуть йому ім’я: Чудесний порадник: Бо з нами Бог. З нами Бог, розумійте, народи, і покоряйтеся: Бо з нами Бог." (Ісая гл. 8-9)
Христос Рождається ! Славіте Його !

Слово владики Ігоря, Митрополита Львівського УГКЦ з нагоди тижня пам’яті у листопаді 2016 року

Переглядів: 909Коментарі: 0
Новини Церкви
Слово владики Ігоря, Митрополита Львівського УГКЦ з нагоди тижня пам’яті у листопаді 2016 року

1 листопада, в архикатедральному соборі святого Юра вшанували пам’ять Праведного Митрополита Андрея Шептицького з нагоди 74-ї річниці його смерті.

Божественна Літургія у соборі святого Юра почалася о 10:00 у супроводі співу гурту LeonVoci, після чого відбувся урочистий похід на площу Святого Юра та покладення запалених лампадок до пам’ятника Митрополиту.

Зранку 1 листопада 1918 року кожен львів’янин, що вийшов з дому на прогулянку, до церкви на День всіх святих чи навіть по справах, міг прочитати ці слова в оголошеннях на стінах львівських будинків. Над Ратушею вперше в історії майорів синьо-жовтий прапор. Стало зрозуміло: закінчилась епоха Габсбурґів. Українська Держава, проголошена напередодні, таки відбулась, та що буде далі – не міг сказати ніхто.

У перші дні листопаду український народ згадує і молиться за визначних постатей і героїв української історії. В особливий спосіб віддаємо шану і молимось до Праведного Митрополита Андрея Шептицького. Даний ролик був створений у співпраці Прес-служби Львівської архиєпархії УГКЦ із БО «Українська Кіно Ініціатива»

Залиште коментар!

grin LOL cheese smile wink smirk rolleyes confused surprised big surprise tongue laugh tongue rolleye tongue wink raspberry blank stare long face ohh grrr gulp oh oh downer red face sick shut eye hmmm mad angry zipper kiss shock cool smile cool smirk cool grin cool hmm cool mad cool cheese vampire snake excaim question

(Щоб коментувати анонімно, введіть ім'я і символи внизу).Анонімні Коментарі буде опубліковано після перевірки.
Зареєструйтесь тут, щоб отримати відповідь на e-mail. Як реєструватися читайте тут

Ви можете увійти під своїм логіном або зареєструватися на сайті.

(Обов'язково)