Храм Свв.Ольги і Єлизавети
Українська Греко-Католицька Церква, м.Львів, пл.Кропивницького 1, тел. (032)2334073, email: [email protected]
"Молися Богові, проливаючи сльози перед Його благодаттю. Тоді твоя молитва буде як кадило (Пс. 140, 2) перед Ним." (Св.Єфрем Сирійський)

У березні Папа закликає молитися за дар розпізнавання

Переглядів: 726Коментарі: 0
Новини Церкви
У березні Папа закликає молитися за дар розпізнавання

«Епоха, в якій живемо, вимагає від нас розвинути глибоку здатність розпізнавати… Розпізнавати серед всіх голосів той, який походить від Господа, який є Його голосом, що веде нас до Воскресіння, до Життя, а також є голосом, який визволяє нас від падіння в “культуру смерті”», – цими словами Папа Франциск розпочинає відеопредставлення молитовного намірення на березень 2018 року, призначеного для «Апостольства Молитви» – «Всесвітньої мережі молитви в наміреннях Папи».

Як знаємо, від минулого року Святіший Отець пропонує кожного місяця одне молитовне намірення, почергово загальне або євангелізаційне, й особисто представляє його за допомогою відеоролика.

«Ми потребуємо “зсередини відчитувати” те, про що Господь нас просить, аби жити в любові та бути продовжувачами Його місії любові», – веде далі Папа, закликавши: «Молімося разом за те, щоби вся Церква визнала невідкладність формування до духовного розпізнавання як на особистому, так і на спільнотному рівнях».

Джерело :Католицький оглядач

Переглянути відео
Залиште коментар!

grin LOL cheese smile wink smirk rolleyes confused surprised big surprise tongue laugh tongue rolleye tongue wink raspberry blank stare long face ohh grrr gulp oh oh downer red face sick shut eye hmmm mad angry zipper kiss shock cool smile cool smirk cool grin cool hmm cool mad cool cheese vampire snake excaim question

(Щоб коментувати анонімно, введіть ім'я і символи внизу).Анонімні Коментарі буде опубліковано після перевірки.
Зареєструйтесь тут, щоб отримати відповідь на e-mail. Як реєструватися читайте тут

Ви можете увійти під своїм логіном або зареєструватися на сайті.

(Обов'язково)