Храм Свв.Ольги і Єлизавети
Українська Греко-Католицька Церква
   м.Львів, пл.Кропивницького 1, тел. (032)2334073,
      email: [email protected]

У Чилі головний собор на один день перетворили в їдальню для бідних

Переглядів: 119Коментарі: 0
Різне
У Чилі головний собор на один день перетворили в їдальню для бідних

На початку серпня - місяця, присвяченого солідарності з нужденними - кафедральний собор чилійської столиці Сантьяго став на один вечір великою гостинною їдальнею, яка надала вечерю 350 пенсіонерам, бідним і безхатчинкам. Про це повідомляє Радіо Ватикану.

Зустріч у кафедральному соборі розпочалася з урочистого привітання та благословення трапези, яку підготували волонтери, які піклуються про різні приймальні центри й соціальні їдальні Сантьяго. У чилійській столиці налічується близько сорока таких солідарних структур, керованих Відділом пастирського служіння й місцевим відділенням фонду «Карітас»: вони служать малозабезпеченим, безпритульним, іноземцям, людям похилого віку, безробітним, наркозалежним.

Вітаючи гостей, чилійський примас кардинал Рікардо Ессаті Андрельо зазначив, що солідарність з нужденними говорить про те, що всі ми є братами та сестрами.

Також чилійський кардинал закликав віруючих тримати свої двері відкритими не лише під час місяця, присвяченого солідарності.

«Нехай самі нужденні зможуть знайти гідність любові, визнання та поваги в запропонованій їм чашці кави або обіді: такі малі жести несуть людям Добру Звістку й дозволяють Божій любові втілитися в нашому світі», - сказав він.

Джерело: УНІАН

Залиште коментар!

grin LOL cheese smile wink smirk rolleyes confused surprised big surprise tongue laugh tongue rolleye tongue wink raspberry blank stare long face ohh grrr gulp oh oh downer red face sick shut eye hmmm mad angry zipper kiss shock cool smile cool smirk cool grin cool hmm cool mad cool cheese vampire snake excaim question


(Щоб коментувати анонімно, вкажіть своє ім'я, і введіть символи внизу). Анонімні Коментарі буде опубліковано після перевірки.

Щоб отримувати повідомлення на e-mail про відповіді на Ваші коментарі, та коментувати на форумі в розділі "СПІЛКУВАННЯ" просимо зареєструватися тут. Як реєструватися і керувати своїм профілем читайте тут

     

  

вкажіть своє ім'я, і введіть символи внизу

(Обов'язково)