Українська Греко-Католицька Церква. Львівська Архиєпархія, м.Львів, пл.Кропивницького 1, тел. (032)2334073, email: [email protected]
"Не журися, коли не відразу отримаєш від Бога те, про що просиш. Він хоче принести тобі більше благодіяння, тому змушує тебе найбільше з терпінням стояти на молитві." (Прп.Ніл Синайський)

У Львові розпочалися святкування 30-ліття виходу УГКЦ з підпілля

Переглядів: 1349Коментарі: 0
Новини Церкви
У Львові розпочалися святкування 30-ліття виходу УГКЦ з підпілля

Учора, 22 червня, у храмі св. Архистратига Михаїла у Львові за участю Преосвященного владики Володимира, єпископа-помічника Львівської Архиєпархії УГКЦ, була звершена Велика Вечірня з Литією. Під час Вечірні духовенство та вірні пройшли Хресним процесійним ходом вулицями Львова. Ця подія розпочала святкування 30-ліття виходу УГКЦ із підпілля, яке відзначаємо цьогоріч.

До молитви долучилися численне духовенство, монашество, миряни.

Про це повідомила прес-служба Львівської міської ради.

Процесійний обхід пройшов вулицями Винниченка — Просвіти — Короленка — Лисенка.

До присутніх із словом звернувся Владика Володимир: «Саме з цього храму, з цього подвір’я, з тих сходів почалася історія — історія легалізації нашої Церкви. Це для вас привілей, а водночас виклик і відповідальність. Моління будемо продовжувати завтра об 11 год, хто має час — приєднуйтеся».

У травні 1989-го року біля зачиненого храму святого Архистратига Михаїла у Львові греко-католицькі священики розпочали щонеділі служити літургії. А сьогодні, 22 червня 2019 року, Владика Володимир зачитав перед присутніми уривок із Послання Патріарха Йосипа Сліпого із ув’язнення. Вже тоді великий українець пророчо дивився у майбутнє та вірив, що Українська Греко-Католицька Церква неодмінно буде вільною та вийде із підпілля.

«Вже тоді він пам’ятав за нас. За тих, які сьогодні, 22 червня 2019 року, приєдналися до того хресного ходу. Щоби відзначити початок цього ювілею, згадати попередників, бути разом з сучасниками. Це ще раз нам показує, що святість — це не якась дуже далека перспектива. Вона дотикає нашого життя сьогодні», — підкреслив Владика Володимир.

Додамо, що завтра об 11:00 год у храмі св. Архистратига Михаїла відбудеться Архиєрейська Божественна Літургія з відзначенням осіб, які витривали у часи підпілля.

Джерело :Західна Україна News

Залиште коментар!

grin LOL cheese smile wink smirk rolleyes confused surprised big surprise tongue laugh tongue rolleye tongue wink raspberry blank stare long face ohh grrr gulp oh oh downer red face sick shut eye hmmm mad angry zipper kiss shock cool smile cool smirk cool grin cool hmm cool mad cool cheese vampire snake excaim question

(Щоб коментувати анонімно, введіть ім'я і символи внизу).Анонімні Коментарі буде опубліковано після перевірки.
Зареєструйтесь тут, щоб отримати відповідь на e-mail. Як реєструватися читайте тут

Ви можете увійти під своїм логіном або зареєструватися на сайті.

(Обов'язково)