Храм Свв.Ольги і Єлизавети
Українська Греко-Католицька Церква, м.Львів, пл.Кропивницького 1, тел. (032)2334073, email: [email protected]
"Шукай Господа, любий, усіма силами твоїми, аби спастися твоїй душі й пороку не загніздитися у твоєму серці." (Св.Єфрем Сирійський)

У Національній академії сухопутних військ завершився перший базовий курс військових капеланів для ЗС України

Переглядів: 226Коментарі: 0
Різне
У Національній академії сухопутних військ завершився перший базовий курс військових капеланів для ЗС України

Упродовж двох тижнів, на базі Міжнародного центру миротворчості та безпеки Національної академії сухопутних військ військові капелани мали змогу обмінятись досвідом душпастирського служіння при армійських підрозділах, здобути нові знання та навички з психології, соціальної та культурно-просвітницької роботи, а також опанувати деякі основи військової справи.

Із завершенням курсу від імені начальника Генерального штабу — Головнокомандувача Збройних Сил України капеланів привітав перший заступник начальника Головного управління морально-психологічного забезпечення ЗС України полковник Олег Бойко.

— У зв’язку із важкою ситуацією в країні, доля підтримки морально-духовної рівноваги людей, які виконують свої завдання у зоні антитерористичної операції, зараз лежить саме на ваших плечах, — зазначив офіцер. — Цей перший базовий курс стане міцним підґрунтям для подальшого формування інституту військового капеланства в Українському війську, а вже у подальшому він буде лише вдосконалюватись у відповідності до нагальних потреб армії.

Всі капелани, котрі пройшли перший базовий курс, отримали сертифікати встановленого зразка та одразу вирушили до місць дислокації своїх частин та підрозділів, деякі з яких, до слова, зараз залучені до участі в АТО на сході України.

Впродовж першого тижня курсу у пункті постійної дислокації Академії майже тридцять військових капеланів ознайомились з особливостями душпастирської опіки в ЗС України. Також із ними були проведені заняття з національно-патріотичної, правової та психологічної підготовки й низки військових дисциплін.

Другий тиждень військові священики провели у Міжнародному центрі миротворчості та безпеки видового військового вишу, де в польових умовах брали участь у практичних заняттях, які призначені для ознайомлення зі специфікою військовою діяльності. Це, зокрема, тактика, інженерна, топографічна та вогнева підготовки, тактична медицина. Хоч самі священнослужителі не вчились застосовувати справжню зброю, втім їм необхідно було зрозуміти особливості діяльності військових підрозділів, де вони виконуватимуть свої функціональні обов’язки.

Джерело:«Народна армія»

Залиште коментар!

grin LOL cheese smile wink smirk rolleyes confused surprised big surprise tongue laugh tongue rolleye tongue wink raspberry blank stare long face ohh grrr gulp oh oh downer red face sick shut eye hmmm mad angry zipper kiss shock cool smile cool smirk cool grin cool hmm cool mad cool cheese vampire snake excaim question

(Щоб коментувати анонімно, введіть ім'я і символи внизу).Анонімні Коментарі буде опубліковано після перевірки.
Зареєструйтесь тут, щоб отримати відповідь на e-mail. Як реєструватися читайте тут

Ви можете увійти під своїм логіном або зареєструватися на сайті.

(Обов'язково)