Українська Греко-Католицька Церква. Львівська Архиєпархія, м.Львів, пл.Кропивницького 1, тел. (032)2334073, email: [email protected]
"Як мужеський пол, що створив дівичу утробу, явився Христос, і як чоловік агнцем назвався, і непорочним, бо не зазнав скверни, наша Пасха, і як Бог істинний – звершеним зветься." (Воскресна Утреня)

У Німеччині для вірних УГКЦ заснований новий душпастирський осередок

Переглядів: 1262Коментарі: 0
Новини Церкви
У Німеччині для вірних УГКЦ заснований новий душпастирський осередок

У місті Вольфсбург в Нижній Саксонії (Wolfsburg, Niedersachsen) для добра вірних УГКЦ заснований новий душпастирський осередок.

З благословення владики Петра Крика, Апостольського Екзарха в Німеччині та країнах Скандинавії, та завдяки співпраці з Католицькою Церквою у Німеччині, отець-декан Роман Максимців заснував громаду Святого Бенедикта, яка покликана надати душпастирський супровід вірним УГКЦ.

Перше Богослужіння відбулося у неділю, 10 березня 2019 року. Душпастирство передбачає навчання катехези для дітей та молоді, згуртування людей у передаванні віри.

«Духовним покровителем громади обрано святого Бенедикта, який є святим, котрий жив в часі ще неподіленої Церкви (480-547). Згадуємо цього святого в літургійному календарі 27 березня. Одним із основних правил святого є: "Єдиному Богу прагну сподобатись". Святий Бенедикт буде нам добрим взірцем духовного життя - молитви і праці (оra et labora)», - сказав у коментарі о. Роман Максимців.

Ікону святого Бенедикта для парафії написав іконописець німець Burkhard Klein.

Джерело :Католицький оглядач

Залиште коментар!

grin LOL cheese smile wink smirk rolleyes confused surprised big surprise tongue laugh tongue rolleye tongue wink raspberry blank stare long face ohh grrr gulp oh oh downer red face sick shut eye hmmm mad angry zipper kiss shock cool smile cool smirk cool grin cool hmm cool mad cool cheese vampire snake excaim question

(Щоб коментувати анонімно, введіть ім'я і символи внизу).Анонімні Коментарі буде опубліковано після перевірки.
Зареєструйтесь тут, щоб отримати відповідь на e-mail. Як реєструватися читайте тут

Ви можете увійти під своїм логіном або зареєструватися на сайті.

(Обов'язково)