Храм Свв.Ольги і Єлизавети
Українська Греко-Католицька Церква
   м.Львів, пл.Кропивницького 1, тел. (032)2334073,
      email: [email protected]

У Ватикані створено Міжнародну групу по боротьбі з корупцією

Переглядів: 97Коментарі: 0
Новини Церкви
У Ватикані створено Міжнародну групу по боротьбі з корупцією

У Ватикані створено Міжнародну групу по боротьбі з корупцієюУ Ватикані опублікували підсумковий документ Міжнародної дискусії по боротьбі з корупцією, в якому були визначені цілі Міжнародної консультативної групи з проблем справедливості, корупції, організованої злочинності і мафії. Дискусія пройшла у Ватикані 15 червня 2017 р.,- повідомляє Християнський портал КІРІОС з посиланням на Радіо Ватикан.

На початку звучить заклик Франциска, до тих, хто має матеріальну, політичну або духовну владу, протистояти будь-якій спокусі корупції. Саме цю інтенцію Франциск довірив Всесвітній молитовній мережі в лютому 2018 р

У документі говориться, що з вересня 2017 почне діяти Міжнародна консультаційна група, створена в рамках дикастерій по служінню цілісному розвитку людини. Вона буде являти собою міжнародну мережу освітнього та інформаційного формату, разом з місцевими єпископат займеться дослідженням і розробкою глобальних заходів по боротьбі з корупцією.

Під час червневої Міжнародної дискусії прозвучала думка, що для боротьби з корупцією, яка має безпосередній зв'язок з організованою злочинністю та мафією, потрібний розвиток культури, освіти, професійної підготовки, інституційна активність, участь громадян. У зв'язку з цим виникла необхідність сформулювати різні визначення "корупції".

Черговою темою роботи Групи, повідомляється в документі, буде розвиток майже втраченого зв'язку між справедливістю і красою. Історична, мистецька та архітектурна спадщина є ефективним елементом підтримки освітніх і соціальних дій проти всіх форм корупції і організованої злочинності.

Консультаційна група буде також сприяти ефективній реалізації міжнародних договорів і застосування законів, оскільки корупція, по суті, перешкоджає мирному співіснуванню в суспільстві.

Потрібно пробудження совісті, і це головна мотивація праці Консультативної групи, що її члени сприймають як моральне зобов'язання, говориться в підсумковому документі Міжнародної дискусії по боротьбі з корупцією. Закони необхідні, але не достатні. Є необхідність дії на трьох рівнях: освіти, культури, громадянського суспільства. Ватиканська структура вважає, що від широкої байдужості треба переходити до сприйняття корупції з усією серйозністю.

 

Джерело: kyrios.org.ua

Залиште коментар!

grin LOL cheese smile wink smirk rolleyes confused surprised big surprise tongue laugh tongue rolleye tongue wink raspberry blank stare long face ohh grrr gulp oh oh downer red face sick shut eye hmmm mad angry zipper kiss shock cool smile cool smirk cool grin cool hmm cool mad cool cheese vampire snake excaim question


(Щоб коментувати анонімно, вкажіть своє ім'я, і введіть символи внизу). Анонімні Коментарі буде опубліковано після перевірки.

Щоб отримувати повідомлення на e-mail про відповіді на Ваші коментарі, та коментувати на форумі в розділі "СПІЛКУВАННЯ" просимо зареєструватися тут. Як реєструватися і керувати своїм профілем читайте тут

     

  

вкажіть своє ім'я, і введіть символи внизу

(Обов'язково)