Храм Свв.Ольги і Єлизавети
Українська Греко-Католицька Церква
   м.Львів, пл.Кропивницького 1, тел. (032)2334073,
      email: [email protected]

В Ізраїлі археологи знайшли рідне місто трьох апостолів

Переглядів: 129Коментарі: 0
Різне
В Ізраїлі археологи знайшли рідне місто трьох апостолів

Ізраїльські археологи знайшли римське місто Юлія на північному березі Галілейського моря в Ізраїлі.

Як повідомляє "NewsONE" з посиланням на видання "Haaretz", вважається, що римське місто Юлія було малою Батьківщиною трьох апостолів Іісуса Христа - Петра, Андрія та Филипа. Вчені знайшли під час розкопок сліди римської лазні.

"Це означає, що там знаходилось місто, а не просто рибальське село. Лазня свідчить про існування міської культури", - повідомив автор дослідження, доктор Мордехай Авіам.

Крім того, на підлозі виявили глиняні черепки, а також дві медалі - бронзову, кінця ІІ століття нашої ери, а також срібний динарій із зображенням імператора Нерона, який правив у І столітті нашої ери.

Археологи додають, що про місто Юлія згадував знаменитий римський історик Йосип Флавій. Він відзначав, що назву місто отримало на честь Юлії Августи, матері імператора Тіберія. Професор Ноам Грінбаум з Хайфського університету зазначає, що місто Юлія, швидше за все, було покинуте жителями в візантійський період. Причиною цього стала зміна рівня Галілейського моря.

 

 

Джерело: unian.ua

Залиште коментар!

grin LOL cheese smile wink smirk rolleyes confused surprised big surprise tongue laugh tongue rolleye tongue wink raspberry blank stare long face ohh grrr gulp oh oh downer red face sick shut eye hmmm mad angry zipper kiss shock cool smile cool smirk cool grin cool hmm cool mad cool cheese vampire snake excaim question


(Щоб коментувати анонімно, вкажіть своє ім'я, і введіть символи внизу). Анонімні Коментарі буде опубліковано після перевірки.

Щоб отримувати повідомлення на e-mail про відповіді на Ваші коментарі, та коментувати на форумі в розділі "СПІЛКУВАННЯ" просимо зареєструватися тут. Як реєструватися і керувати своїм профілем читайте тут

     

  

вкажіть своє ім'я, і введіть символи внизу

(Обов'язково)