Храм Свв.Ольги і Єлизавети
Українська Греко-Католицька Церква, м.Львів, пл.Кропивницького 1, тел. (032)2334073, email: [email protected]
"Покаяння — це неослабне прошення (що наближається до Бога) зі скрушною молитвою про прощення минулого і вболівання над оберіганням майбутнього" (Св.Ісаак Сирійський)

В Єрусалимі в знак протесту проти податків закрили Храм Гробу Господнього

Переглядів: 690Коментарі: 0
Новини Церкви
В Єрусалимі в знак протесту проти податків закрили Храм Гробу Господнього

Храм зачинили на невизначений термін ієрархи греко-католицької та вірменської церков У Єрусалимі на знак протесту проти політики чинного уряду Ізраїлю церковні ієрархи 25 лютого 2018 року закрили на невизначений термін Храм Гробу Господнього.

Про це повідомляє DW. Зазначено, що в оприлюдненому незвично жорстко сформульованому листі ієрархи греко-католицької та вірменської церков пояснили, що вдатися до цього кроку їх змусила "систематична кампанія проти церков та християнської громади в Святій землі". У листі релігійні діячі висловили обурення законопроектом, що дозволяє ізраїльській державі конфіскувати церковні земельні ділянки.

Цей проект закону церковні ієрархи назвали "дискримінаційним і расистським". Також вони переконані, що своїми діями Ізраїль "зневажає" ті "стосунки між християнською спільнотою і владою", що зберігалися десятиліттями.

Церква також протестує проти запровадження муніципальних зборів, які, на її думку, порушують статус-кво. В авторів листа складається враження, що ці дії мають на меті "послабити християнську присутність у Єрусалимі".

Своєю чергою міська адміністрація Єрусалима заявляє, що запроваджені збори стосуються не храмів, а таких об'єктів, що перебувають у церковної власності, як готелі та зали для прийомів.

МЗС Ізраїлю поки не прокоментувало ці звинувачення церковних ієрархів Єрусалиму.

Джерело :rbc.ua

Залиште коментар!

grin LOL cheese smile wink smirk rolleyes confused surprised big surprise tongue laugh tongue rolleye tongue wink raspberry blank stare long face ohh grrr gulp oh oh downer red face sick shut eye hmmm mad angry zipper kiss shock cool smile cool smirk cool grin cool hmm cool mad cool cheese vampire snake excaim question

(Щоб коментувати анонімно, введіть ім'я і символи внизу).Анонімні Коментарі буде опубліковано після перевірки.
Зареєструйтесь тут, щоб отримати відповідь на e-mail. Як реєструватися читайте тут

Ви можете увійти під своїм логіном або зареєструватися на сайті.

(Обов'язково)