Українська Греко-Католицька Церква. Львівська Архиєпархія, м.Львів, пл.Кропивницького 1, тел. (032)2334073, email: [email protected]
"Слава Отцю і Сину, і Святому Духові: Бо з нами Бог. З нами Бог, розумійте, народи, і покоряйтеся: Бо з нами Бог." (Ісая гл. 8-9)
Христос Рождається ! Славіте Його !

Випадок Сноудена: Всесвітня мережа як загроза свободі

Переглядів: 2786Коментарі: 0

На сторінках газети «Оссерваторе Романо» Крістіан Мартіні Грімальді, автор численних статей з «кібертеологіі», розмірковує про «випадок Сноудена». Відзначаючи, що про нього відомо ще занадто мало, щоб робити далекосяжні висновки, - можливо, пройдуть навіть роки перш ніж ми дізнаємося правду, - Грімальді міркує про два аспекти Інтернету, на які, ймовірно, тепер можна поглянути з іншої точки зору.

По-перше, Всесвітня мережа з самого початку пропагувалася як інструмент, який поступово зробить нас більш вільними, оскільки кожен зможе отримати доступ до інформації, зазвичай умовчують традиційними ЗМІ. Це призведе до зростання свідомості громадян у власних рішеннях і навіть оцінках суспільно-політичного керівництва. І ось, 29-річний «гик», який не має навіть середньої освіти, викриває стеження державних спецслужб за приватним життям нічого не підозрюють громадян. Якщо це правда, то вона повністю спростовує переконання, ніби поширення Інтернету сприяє більшій свободі.

По-друге, автор статті ставить питання: чи варто необмежено розвивати технологію, яка призводить до все більшого вторгнення в приватну сферу людини? Ця сфера є не тільки невід'ємною частиною нашої свободи, а й основоположним принципом цивільного співжиття. Без збереження конфіденційності людська спільнота перетвориться на комуну, проект, на основі якого минулого будувалися і знищувалися численні утопії.

Джерело:Радіо Ватикану

Залиште коментар!

grin LOL cheese smile wink smirk rolleyes confused surprised big surprise tongue laugh tongue rolleye tongue wink raspberry blank stare long face ohh grrr gulp oh oh downer red face sick shut eye hmmm mad angry zipper kiss shock cool smile cool smirk cool grin cool hmm cool mad cool cheese vampire snake excaim question


(Щоб коментувати анонімно, введіть ім'я і символи внизу).Анонімні Коментарі буде опубліковано після перевірки.
Зареєструйтесь тут, щоб отримати відповідь на e-mail. Як реєструватися читайте тут

     

  

вкажіть своє ім'я, і введіть символи внизу

(Обов'язково)