Храм Свв.Ольги і Єлизавети
Українська Греко-Католицька Церква, м.Львів, пл.Кропивницького 1, тел. (032)2334073, email: [email protected]
"Слава Отцю і Сину, і Святому Духові: Бо з нами Бог. З нами Бог, розумійте, народи, і покоряйтеся: Бо з нами Бог." (Ісая гл. 8-9)
Христос Рождається ! Славіте Його !

Вітання з Різдвом Христовим

Переглядів: 1053Коментарі: 0

«Дивная новина» заходить сьогодні у наші домівки. Вона проникає наш розум, вона зворушує наші серця, вона бентежить наші душі. Ця новина провіщає нам Воплочення Божого Сина, звідомляє нам Різдво Ісуса Христа, Котрий «прийшов десь із Небес, щоб спасти люд свій весь, і утішився».

Людський розум намагається зрозуміти цю велику таємницю народження Божого Сина, але не може. Це, мабуть, тому, що «тайна ця велика єсть», як говорить апостол Павло (Еф, 5, 32), і просто так не може бути розгаданою. Тому й говорить св. Іван Золотоустий: «Як може тут язик дати вислів для думки? Отець був і Син Народився! Не кажи: коли?, а радше остав це питання! Не питай: як?, бо на це нема відповіді! Бо «коли» це поняття часу, а «як» веде нас до тілесного родження... Бог на землі, Бог між людьми (...). Бог у тілі, але не діючий здалека, як у пророків, але злучений природою рівною людській природі, щоб у той спосіб через своє тіло споріднене з нами привести назад ціле людство».

Дорогі наші парохіяни, прихожани і відвідувачі нашого сайту! Щиро здоровимо Вас із цим великим і, водночас, таємничим святом! Бажаємо Вам щиро прийняти цю велику Таємницю Господнього Різдва, і радіти усвідомленням, що «наше визволення близько». Вірмо у Божу всемогутність, з надією, що минеться нещастя, минеться тривога, минеться тяжкий біль втрат, і у нашій землі запанує Божий мир.

Щастя, миру, добра, радості і міцного здоров'я усім Вам бажають священики храму свв. Ольги і Єлизавети

Христос Рождається! Славімо Його!

 

Залиште коментар!

grin LOL cheese smile wink smirk rolleyes confused surprised big surprise tongue laugh tongue rolleye tongue wink raspberry blank stare long face ohh grrr gulp oh oh downer red face sick shut eye hmmm mad angry zipper kiss shock cool smile cool smirk cool grin cool hmm cool mad cool cheese vampire snake excaim question

(Щоб коментувати анонімно, введіть ім'я і символи внизу).Анонімні Коментарі буде опубліковано після перевірки.
Зареєструйтесь тут, щоб отримати відповідь на e-mail. Як реєструватися читайте тут

Ви можете увійти під своїм логіном або зареєструватися на сайті.

(Обов'язково)