Українська Греко-Католицька Церква. Львівська Архиєпархія, м.Львів, пл.Кропивницького 1, тел. (032)2334073, email: [email protected]
"Неначе молот і кувадло примісти в своєму умі й випробовуй помисли свого серця, і які виявляться негідними, — викидай геть." (Св.Єфрем Сирійський)

«Дух Святий є душею нашої душі», – Блаженніший Святослав у привітанні зі святом Зіслання Святого Духа

Переглядів: 781Коментарі: 0
Новини Церкви
«Дух Святий є душею нашої душі», – Блаженніший Святослав у привітанні зі святом Зіслання Святого Духа

Завдяки присутності Духа Святого Бог є близько, сам Господь є сьогодні живоприсутнім між нами. А cлово cвятого Євангелія є силою, яка оживляє, надихає, просвічує та народжує до вічного життя. У цьому запевнив Отець і Глава УГКЦ Блаженніший Святослав у відеопривітанні для вірних з нагоди свята Зіслання Святого Духа.

«Усіх вас сьогодні щиро вітаю з великим християнським святом – святом Зшестя Святого Духа, святом П’ятидесятниці. У цей день, згідно обіцянки, наш Спаситель послав на своїх апостолів вогонь Духа Святого. Ми чули в священних писаннях як цього дня на кожному з апостолів спочив вогняний язик, який виявляв вогонь Святого Духа», – зазначив Предстоятель у відеопривітанні.

Отець і Глава УГКЦ пояснив, що саме сила, яка зодягнула апостолів з небес, зробила їх мужніми проповідниками Божого Слова. Завдяки їй вони зрозуміли глибину тайни Божої присутності, а відтак про неї понесли добру новину Євангелія аж до краю землі.

«Святий Григорій Богослов називає Духа Святого душею нашої душі. Це означає, що не має справжнього духовного життя, не має справжнього релігійного життя без присутності і діяння Святого Духа. Ба більше немає Церкви без Духа Святого. Позаяк сама спільнота Церкви твориться благодаттю Святого Духа, яка перетворює громаду, колектив на церковну духоносну спільноту, яка є іконою Пресвятої Тройці», – наголосив Глава Церкви.

«Ми сьогодні просимо Духа Святого, щоб зійшов і спочив на кожному з нас. Ми його називаємо: утішителем, учителем, життя подателем, духом істини. Сьогодні ми просимо: Душе Святий, утіш Україну! Навчи нас всякої істини, подай нам життя серед смертоносного моменту російської війни. До кого нам іти? Де нам знайти правду? Лише у Тебе! Душе Святий, прийди і обнови лице землі! Зі святом усіх вас!» – додав на завершення Блаженніший Святослав.

Докладніше :Департамент інформації УГКЦ

Залиште коментар!

grin LOL cheese smile wink smirk rolleyes confused surprised big surprise tongue laugh tongue rolleye tongue wink raspberry blank stare long face ohh grrr gulp oh oh downer red face sick shut eye hmmm mad angry zipper kiss shock cool smile cool smirk cool grin cool hmm cool mad cool cheese vampire snake excaim question


(Щоб коментувати анонімно, введіть ім'я і символи внизу).Анонімні Коментарі буде опубліковано після перевірки.
Зареєструйтесь тут, щоб отримати відповідь на e-mail. Як реєструватися читайте тут

    

  

вкажіть своє ім'я, і введіть символи внизу

(Обов'язково)