Українська Греко-Католицька Церква. Львівська Архиєпархія, м.Львів, пл.Кропивницького 1, тел. (032)2334073, email: [email protected]
"Віддаймо славу Тому, Хто дає свій страх у наші серця: Він бо вчить чоловіка розуму (Пс. 93, 10). Острах Господній — початок мудрости (Прип. 1,7)." (Св.Єфрем Сирійський)

Глава УГКЦ та очільник ПМВ провели онлайн-зустріч зі священниками із 17 країн світу

Переглядів: 768Коментарі: 0
Новини Церкви
Глава УГКЦ та очільник ПМВ провели онлайн-зустріч зі священниками із 17 країн світу

Отець і Глава УГКЦ Блаженніший Святослав і голова Пасторально-міграційного відділу УГКЦ владика Степан Сус провели онлайн-зустріч із греко-католицькими священниками, які служать у 17 країнах світу, де немає ієрархічних структур УГКЦ. На зустрічі йшлося про особливості душпастирства в умовах постковідного світу та підготовку до Патріаршого собору на тему «Еміграція, поселення і глобальна єдність УГКЦ».

У відеоконференції взяли участь 60 священників з Іспанії, Португалії, Австрії, Угорщини, Естонії, Литви, Латвії, Словаччини, Румунії, Ізраїлю, Греції, Кіпру, Молдови, Казахстану, Росії і Об'єднаних Арабських Еміратів, а також представники ПМВ о. Андрій Гах, о. Віталій Храбатин і о. Роман Ільницький.

На початку Блаженніший Святослав розповів про Посинодальне послання єпископів УГКЦ, яке безпосередньо стосується служіння, оскільки йдеться про душпастирське навернення. Цим документом Синод підсумовує свою піврічну працю.

Глава УГКЦ повідомив, що проведення Патріаршого Собору «Еміграція, поселення і глобальна єдність УГКЦ» заплановане на 2023 рік. «Для цього слід зробити "ревізію" обраних і призначених соборових делегатів, бо ми хочемо почути всіх, особливо вірних, які перебувають за межами Батьківщини», – зазначив архиєрей.

Відтак священники поділилися власним досвідом служіння в умовах карантину і розповіли про особливості душпастирства в країнах їхнього перебування.

Наприкінці онлайн-зустрічі владика Степан подякував усім учасникам за можливість поспілкуватися і всіх почути та за можливість творити онлайн спільноту в такий непростий час.

Джерело:Департамент інформації УГКЦ

Залиште коментар!

grin LOL cheese smile wink smirk rolleyes confused surprised big surprise tongue laugh tongue rolleye tongue wink raspberry blank stare long face ohh grrr gulp oh oh downer red face sick shut eye hmmm mad angry zipper kiss shock cool smile cool smirk cool grin cool hmm cool mad cool cheese vampire snake excaim question


(Щоб коментувати анонімно, введіть ім'я і символи внизу).Анонімні Коментарі буде опубліковано після перевірки.
Зареєструйтесь тут, щоб отримати відповідь на e-mail. Як реєструватися читайте тут

    

  

вкажіть своє ім'я, і введіть символи внизу

(Обов'язково)