Українська Греко-Католицька Церква. Львівська Архиєпархія, м.Львів, пл.Кропивницького 1, тел. (032)2334073, email: [email protected]
"Якщо здійснюватимеш молитовний подвиг, яку б тільки не доводилося зносити тобі скорботу, то в молитві здобудеш плід." (Прп.Ніл Синайський)

«Ми приїхали, щоб торкнутися ран міста Чернігова», – Блаженніший Святослав

Переглядів: 731Коментарі: 0
Новини Церкви
«Ми приїхали, щоб торкнутися ран міста Чернігова», – Блаженніший Святослав

У дні Страсного тижня Блаженніший Святослав приїхав до звільненого з російської облоги Чернігова, відвідав Обласну військову державну адміністрацію та монастир отців редемптористів.

«Ми приїхали, щоб торкнутися ран міста Чернігова. Це місто-герой. Ми так молилися за всіх вас! А сьогодні маю нагоду особисто приїхати, щоб усім вам засвідчити нашу повагу і підтримку нашої Церкви. Наші священники і монахи тут лишилися. Ми налагодили цілу логістику постачання різних гуманітарних вантажів. І хочемо сьогодні теж побачити, що потрібно, які є першочергові потреби», – сказав Блаженніший Святослав на зустрічі з представниками адміністрації області.

Після цього Глава УГКЦ поїхав до монастиря отців редемптористів, де зустрівся зі священниками та вірними УГКЦ, оглянув облаштоване в монастирі бомбосховище, вислухав свідчення про життя та служіння в облозі. Блаженніший Святослав особливо подякував отцям за те, що всі вони залишилися на «своєму духовному бойовому посту» і не покинули міста і людей.

Докладніше :Департамент інформації УГКЦ

Залиште коментар!

grin LOL cheese smile wink smirk rolleyes confused surprised big surprise tongue laugh tongue rolleye tongue wink raspberry blank stare long face ohh grrr gulp oh oh downer red face sick shut eye hmmm mad angry zipper kiss shock cool smile cool smirk cool grin cool hmm cool mad cool cheese vampire snake excaim question


(Щоб коментувати анонімно, введіть ім'я і символи внизу).Анонімні Коментарі буде опубліковано після перевірки.
Зареєструйтесь тут, щоб отримати відповідь на e-mail. Як реєструватися читайте тут

    

  

вкажіть своє ім'я, і введіть символи внизу

(Обов'язково)