Українська Греко-Католицька Церква. Львівська Архиєпархія, м.Львів, пл.Кропивницького 1, тел. (032)2334073, email: [email protected]
"Покаяння — це неослабне прошення (що наближається до Бога) зі скрушною молитвою про прощення минулого і вболівання над оберіганням майбутнього" (Св.Ісаак Сирійський)

«Не зачаровуйтеся жодною владою. Месій більше не буде!» — Глава УГКЦ

Переглядів: 982Коментарі: 0
Новини Церкви
«Не зачаровуйтеся жодною владою. Месій більше не буде!» — Глава УГКЦ

«Ковід — це перевірка державних інституцій на міцність. І державні інституції цю перевірку не пройшли». Таку думку в ефірі «Живого телебачення» висловив Глава Української Греко-Католицької Церкви Блаженніший Святослав.

«У мене є таке відчуття, що ковід оголив усю слабкість наших державних інституцій. Він оголив усю слабкість державної влади. З іншого боку розвіяв усякі ілюзії», — сказав першоєрарх.

Глава УГКЦ нагадав слова Віталія Портнікова, що цього року Господь Бог поміг нам позбутися ілюзій і порожніх сподівань.

«Колись мене питали, що треба робити, щоби не розчаровуватися у владі. Я казав, що не треба зачаровуватися ніким», — зазначив він.

Патріарх Святослав зізнався, що коли нові обличчя прийшли до влади, то з’явилося відчуття «небезпеки, певної ерозії інституцій в українському політикумі, державі».

«А ми бачимо, що ковід — це перевірка інституцій на міцність інституцій. Я думаю, що влада до кінця не справилася з тим і тому почала шукати партнества у громадянському суспільстві, зокрема у Церков», — резюмував Предстоятель.

«Ми намагалися не спішити з якимись гучними засудами. Ми намагалися стати поруч, там де є потрібно — у питанні гуманітарному, соціальному», — додав він.

Глава УГКЦ розповів, що коли сталася біда на Прикарпатті, то Церква оголосила збір коштів для потерпілих. І на її заклик відгукнулися люди по всьому світу. Державні органи у цей час не знали, чим зарадити. Хоча намагалися по мірі можливостей працювати.

Патріарх Святослав також пригадав, як багатьох шокувало рішення Конституційного суду про відміну декларувань доходів чиновникам.

«Ми бачили, як влада, як президент, Верховна Рада намагалися знайти вихід з цієї пастки, у яку загнали ті, хто мав би допомогти, щоби не лише буква закону, але й дух законності був збережений. І таких моментів можна нарахувати дуже багато», — заявив першоєрарх.

«Тому не зачаровуйтеся жодною владою. Месій більше не буде під жодним кольором. Месія є один і Він вже прийшов», — наголосив Патріарх УГКЦ Святослав.

Джерело:Пресслужба Секретаріату Синоду Єпископів УГКЦ

Залиште коментар!

grin LOL cheese smile wink smirk rolleyes confused surprised big surprise tongue laugh tongue rolleye tongue wink raspberry blank stare long face ohh grrr gulp oh oh downer red face sick shut eye hmmm mad angry zipper kiss shock cool smile cool smirk cool grin cool hmm cool mad cool cheese vampire snake excaim question


(Щоб коментувати анонімно, введіть ім'я і символи внизу).Анонімні Коментарі буде опубліковано після перевірки.
Зареєструйтесь тут, щоб отримати відповідь на e-mail. Як реєструватися читайте тут

    

  

вкажіть своє ім'я, і введіть символи внизу

(Обов'язково)