Українська Греко-Католицька Церква. Львівська Архиєпархія, м.Львів, пл.Кропивницького 1, тел. (032)2334073, email: [email protected]
"Хто тверезо молиться, той палить демонів, хто ж молиться розсіяно, з того вони насміхаються." (Св.Єфрем Сирійський)

«Непорочне серце Марії, врятуй нас»: у Львові виставили для вшанування фігуру Фатімської Богородиці

Переглядів: 827Коментарі: 0
Новини Церкви
«Непорочне серце Марії, врятуй нас»: у Львові виставили для вшанування фігуру Фатімської Богородиці

У четвер, 17 березня, у храмі Різдва Пресвятої Богородиці у Львові виставили для вшанування мандрівну фігуру Фатімської Богородиці. Статую урочисто зустрів архиєпископ і митрополит Львівський Ігор Возьняк спільно зі священниками та вірними Львівської архиєпархії.

Після урочистого обходу довкола церкви у храмі відслужили Молебень до Пресвятої Богородиці.

Відтак митрополит Ігор Возьняк звернувся до вірних: «Сьогодні ми є свідками того, як Бог відновив у серцях народу Духа живого, якого ніхто не може подолати. За Божим промислом, маленька Україна переможе ворога, якого боїться весь світ».

Митрополит пригадав присутнім біблійну історію зі Старого Завіту про Давида і Голіафа, яка вчить, що Божий промисел сильніший від людської сили та влади, і що остаточно завжди перемагає той, з ким є Бог і правда.

«Сьогодні до нашого міста Львова прибула копія чудотворної статуї Фатімської Богородиці. Це велика подія для нашого міста. Ми вдячні тим, хто радо погодився, щоб статуя прибула до нас і ми мали змогу заносили перед нею до Богородиці свої моління за мир в Україні», – зазначив Львівський митрополит.

Відтак архиєрей пригадав історію Фатімського об’явлення: «Коли 13 червня 1929 року сталося об’явлення Богородиці, Вона сказала: "Надійшла хвилина, за якої Бог закликає Святішого Отця разом з єпископами всього світу присвятити Росію моєму Непорочному серцю. Він обіцяє врятувати її"».

Докладніше :Департамент інформації УГКЦ

Залиште коментар!

grin LOL cheese smile wink smirk rolleyes confused surprised big surprise tongue laugh tongue rolleye tongue wink raspberry blank stare long face ohh grrr gulp oh oh downer red face sick shut eye hmmm mad angry zipper kiss shock cool smile cool smirk cool grin cool hmm cool mad cool cheese vampire snake excaim question


(Щоб коментувати анонімно, введіть ім'я і символи внизу).Анонімні Коментарі буде опубліковано після перевірки.
Зареєструйтесь тут, щоб отримати відповідь на e-mail. Як реєструватися читайте тут

    

  

вкажіть своє ім'я, і введіть символи внизу

(Обов'язково)