Українська Греко-Католицька Церква. Львівська Архиєпархія, м.Львів, пл.Кропивницького 1, тел. (032)2334073, email: [email protected]
"Якщо прагнеш чесноти, то віддай себе на всіляку скорботу — скорботи-бо породжують смиренння." (Св.Ісаак Сирійський)

Підтримка Папи для зусиль, спрямованих на полегшення наслідків пандемії

Переглядів: 1125Коментарі: 0
Новини Церкви
Підтримка Папи для зусиль, спрямованих на полегшення наслідків пандемії

Звертаючись із вітаннями до вірних, які в різних частинах світу єдналися із трансляцією загальної аудієнції, Глава Католицької Церкви висловив солідарність із сім’ями, які мусіли відмовитися від відпусток, заохотив знаходити час на молитву й підтримав усі зусилля, спрямовані на полегшення наслідків пандемії.

«Моя думка особливим чином лине до сімей, які цього року мусіли відмовитися від літніх відпусток; ввіряю їх Господеві, аби обдарував їх спокоєм та радістю», – сказав Папа Франциск наприкінці загальної аудієнції в середу, 19 серпня 2020 р., звертаючись з окремими вітаннями до глядачів у різних частинах світу. Він також заохотив «дедалі більше часу присвячувати молитві та християнському формуванню, щоби бути вірними Христовими учнями та зростати в дусі братерської солідарності».

Вітаючи поляків, Святіший Отець додав: «Духовно єднаюся з тими всіма, хто береться за різні духовні, наукові та соціальні ініціативи з метою обмеження наслідків пандемії в суспільстві та щоб виходити назустріч життєвим потребам хворих і їхніх родин».

Скерувавши окрему думку до літніх людей і молоді, хворих і молодят, Папа нагадав, що наступного дня припадатиме літургійний спомин святого Бернарда з Клерво, «великого учителя Церкви та, насамперед, ніжного оспівувача Богородиці». «Нехай же його приклад у кожному пробудить прагнення з довір’ям віддаватися під материнський захист Пресвятої Діви, Утішительки пригноблених», – побажав він.

о. Тимотей Т. Коцур, ЧСВВ - Ватикан

Джерело:Радіо Ватикану

Залиште коментар!

grin LOL cheese smile wink smirk rolleyes confused surprised big surprise tongue laugh tongue rolleye tongue wink raspberry blank stare long face ohh grrr gulp oh oh downer red face sick shut eye hmmm mad angry zipper kiss shock cool smile cool smirk cool grin cool hmm cool mad cool cheese vampire snake excaim question


(Щоб коментувати анонімно, введіть ім'я і символи внизу).Анонімні Коментарі буде опубліковано після перевірки.
Зареєструйтесь тут, щоб отримати відповідь на e-mail. Як реєструватися читайте тут

    

  

вкажіть своє ім'я, і введіть символи внизу

(Обов'язково)