Українська Греко-Католицька Церква. Львівська Архиєпархія, м.Львів, пл.Кропивницького 1, тел. (032)2334073, email: [email protected]
"Божий путь є щоденний хрест. Ніхто не підіймався на небо, живучи собі прохолодно. А такий шлях знаєш де закінчується." (Св.Ісаак Сирійський)

У Яворові провели урочисті святкування з нагоди 400-ліття від заснування монастиря сестер василіанок

Переглядів: 744Коментарі: 0
Новини Церкви
У Яворові провели урочисті святкування з нагоди 400-ліття від заснування монастиря сестер василіанок

14-16 жовтня у м. Яворові, що на Львівщині, відбулися урочисті святкування з нагоди 400-ліття від заснування монастиря сестер василіанок.

На Архиєрейській Божественній Літургії, яку служили владика Ігор Возьняк, архиєпископ і митрополит Львівський, владика Василь Тучапець, екзарх Харківський, і численні отці, зібралися розділити радість святкування брати та сестри в чернецтві, котрі прибули з різних куточків України та світу: США, Італії, Румунії, Хорватії, Польщі, представники усіх рівнів державної влади, друзі та добродії монастиря.

Святкування продовжилися Урочистою академією, на якій із привітальними словами до присутніх звернулися митрополит Ігор та владика Василь.

Зі словами привітань та врученням Папського благословення на руки протоігумені провінції Пресвятої Тройці м. Даниїли Винник, ЧСВВ, для Яворівського монастиря до учасників святкувань звернулася архимандриня м. Марчела Рункан, ЧСВВ. Пам'ятні відзнаки та нагороди з нагоди 400-ліття монастиря були вручені представниками обласної та міської влади - п.Павлом Бакунцем, депутатом Верховної Ради, п. Іриною Гримак, головою Львівської обласної ради, п. Миколою Бесагою, керівником патронатного відділу Яворівської міської ради.

Також прозвучали доповіді с. Доротеї Анни Бусовські, ЧСВВ, та с. Варвари Михальчик, ЧСВВ, зі США про заснування монастирів яворівськими черницями за океаном. Цікавий екскурс про мистецькі пам'ятки Яворівського монастиря, а особливо про чудотворну ікону Пресвятої Богородиці було представлено с.Назарією Михайлюк, ЧСВВ.

Окрасою першого дня святкувань були виступи Народного вокально-хореографічного ансамблю ''Викрутасики'' та дитячо-юнацького хору ''Берегиня'' зі с.Словіта Львівської обл.

Наступного дня відбулась ювілейна наукова конференція, на якій із цікавими доповідями, які висвітлили історію заснування, становлення та діяльності монастиря впродовж 400 років, виступили науковці та дослідники.

Яворів

Докладніше:Пресслужба сестер Чину святого Василія Великого

Залиште коментар!

grin LOL cheese smile wink smirk rolleyes confused surprised big surprise tongue laugh tongue rolleye tongue wink raspberry blank stare long face ohh grrr gulp oh oh downer red face sick shut eye hmmm mad angry zipper kiss shock cool smile cool smirk cool grin cool hmm cool mad cool cheese vampire snake excaim question


(Щоб коментувати анонімно, введіть ім'я і символи внизу).Анонімні Коментарі буде опубліковано після перевірки.
Зареєструйтесь тут, щоб отримати відповідь на e-mail. Як реєструватися читайте тут

    

  

вкажіть своє ім'я, і введіть символи внизу

(Обов'язково)