Українська Греко-Католицька Церква. Львівська Архиєпархія, м.Львів, пл.Кропивницького 1, тел. (032)2334073, email: [email protected]
"Початок доброго життя — сльози під час молитви, а початок правильного способу мислення — слухання Слова Божого." (Св.Єфрем Сирійський)

«Війна в Україні показує світові, що ніколи не можна видавати добро за зло, а зло за добро», – Глава УГКЦ

Переглядів: 823Коментарі: 0
Новини Церкви
«Війна в Україні показує світові, що ніколи не можна видавати добро за зло, а зло за добро», – Глава УГКЦ

Ніколи не можна іти на компроміс зі злом. А байдужість до цього питання, до необхідності відрізняти добро від зла, вбиває. І ми це сьогодні бачимо в нашій Батьківщині. На цьому наголосив Отець і Глава Української Греко-Католицької Церкви Блаженніший Святослав у 30-й день війни рф проти України у своєму щоденному воєнному зверненні.

Уже 30-й день, відзначив Предстоятель УГКЦ, росіяни нападають, вбивають наших людей. Російська агресія забирає життя, нищить наші міста і села. Щоночі на голови мирних українців падають російські ракети, гради, бомби…

Але Україна бореться! І своєю боротьбою, своєю незламністю ми викликаємо багато запитань. «Чи існує щось таке сьогодні, – запитує архиєрей, – за що взагалі людині варто віддати своє життя? Чи існує об’єктивна, непорушна істина, яка може бути сенсом твого життя? Чи, справді, існує об’єктивне, незаперечне зло, проти якого треба боротися з усіх сил?».

На погляд Глави Церкви, у сучасній культурі, яку називають культурою постправди, добро і зло змішалося в одне. Люди не розуміють різниці між тим, що дає життя і що вбиває. Часом створюється враження, що воля злого диктатора претендує на об’єктивну істину, а народ, який стоїть за правду, можна мільйонами засудити на смерть.

«Українська борня, війна в Україні, ставить перед світом глибокі моральні питання, які кажуть, що ніколи не можна видавати добро за зло, а зло за добро», – наголосив Блаженніший Святослав.

Тому кажемо, що сьогодні війна рф проти Україні має великий духовний вимір. Велике протистояння новітнього вияву добра – Божої істини, та зла – диявола і ангелів його.

Предстоятель зауважив, що сьогодні весь світ зверне свій погляд на Україну і росію, бо в усьому світі ми разом зі Святішим Отцем посвячуватимемо їх Непорочному серцю Марії.

Що це означає? «Це означає, що ніколи не можна йти на угоду, на співпрацю із цим злом, яке виходить сьогодні з росії. І тому ми повинні молитися за її навернення, за викорінення того зла, щоб воно, як говорила Фатімська Богородиця, не нищило інші держави, не стало причиною ще однієї світової війни. Ми, як християни, маємо обов’язок молитися за наших ворогів», – пояснив Глава УГКЦ.

Україну ж ми посвячуватимемо Непорочному серцю Марії, бо сьогодні дуже потребуємо перемоги добра.

Докладніше :Департамент інформації УГКЦ

Залиште коментар!

grin LOL cheese smile wink smirk rolleyes confused surprised big surprise tongue laugh tongue rolleye tongue wink raspberry blank stare long face ohh grrr gulp oh oh downer red face sick shut eye hmmm mad angry zipper kiss shock cool smile cool smirk cool grin cool hmm cool mad cool cheese vampire snake excaim question


(Щоб коментувати анонімно, введіть ім'я і символи внизу).Анонімні Коментарі буде опубліковано після перевірки.
Зареєструйтесь тут, щоб отримати відповідь на e-mail. Як реєструватися читайте тут

    

  

вкажіть своє ім'я, і введіть символи внизу

(Обов'язково)