Українська Греко-Католицька Церква. Львівська Архиєпархія, м.Львів, пл.Кропивницького 1, тел. (032)2334073, email: [email protected]
"Гляди, як би, думаючи вилікувати іншого, самому тобі не залишитися незціленим й не припинити своєї молитви." (Прп.Ніл Синайський)

Владики Києво-Галицького Верховного Архиєпископства провели онлайн-зустріч з Блаженнішим Святославом

Переглядів: 1022Коментарі: 0
Новини Церкви
Владики Києво-Галицького Верховного Архиєпископства провели онлайн-зустріч з Блаженнішим Святославом

Онлайн зустріччю, в якій взяли участь 22 владики УГКЦ з України, закінчився черговий цикл синодальних нарад в умовах карантинних обмежень. Після регіональних зустрічей з владиками Північної Америки, Південної Америки і Західної Європи, які відбулися відповідно минулого вівторка, середи і четверга, в п’ятницю, 4 вересня 2020 року, члени Синоду Єпископів Києво-Галицького Верховного Архиєпископства спільно з Отцем і Главою УГКЦ Блаженнішим Святославом обговорили актуальні питання церковного життя і служіння в Україні.

Блаженніший Святослав подякував владикам за співпрацю в забезпеченні належної душпастирської опіки вірним в Україні в умовах карантину, а особливо за активну участь у підтримці осіб, які страждають від коронавірусу, від воєнних дій на Сході України та від паводків на Західній Україні. Він підкреслив велику жертовність наших вірних, які виявили вражаючу солідарність із потерпілими і, незважаючи на власне скрутне становище, не перестають допомагати ближнім в їхніх нуждах.

Про ефективне і відповідальне використання зібраних пожертв дбав спеціально створений Антикризовий Центр, який очолює о. Любомир Яворський. Глава УГКЦ подякував о. Любомирові та владикам і відзначив, що харитативне служіння Церкви є чи не найбільш переконливою проповіддю Христового Євангелія у часах випробувань і криз. На думку Предстоятеля, це зайвий раз також показує, що Церква, навіть у таких важких і драматичних обставинах, як сьогоднішні, не думає про згортання свого служіння, але про його активізацію.

Обговорюючи блок канонічних питань, владики проаналізували Проєкт «Інструкції про перебування священників поза межами своїх єпархій». Цей документ, над яким працює група експертів Канонічного відділу Патріаршої курії, покликаний врегулювати статус та становище священнослужителів, які з огляду на навчання, на особливі доручення керівництва Церкви чи на основі умов між єпархіальними єпископами перебувають поза межами власної єпархії, визначити, у світлі загального і партикулярного права їхні права і обов’язки, а також прописати механізми висилання та повернення таких священнослужителів до єпархій свого походження.

Окрему увагу учасники регіональних зустрічей присвятили підготовці онлайн-сесії усього Синоду Єпископів УГКЦ, а також перспективам проведення Єпархіяльних та Всецерковного Собору на тему міграції, поселень та глобальної єдності Української Греко-Католицької Церкви.

Джерело:Офіційний інформаційний ресурс Української Греко-Католицької Церкви

Залиште коментар!

grin LOL cheese smile wink smirk rolleyes confused surprised big surprise tongue laugh tongue rolleye tongue wink raspberry blank stare long face ohh grrr gulp oh oh downer red face sick shut eye hmmm mad angry zipper kiss shock cool smile cool smirk cool grin cool hmm cool mad cool cheese vampire snake excaim question


(Щоб коментувати анонімно, введіть ім'я і символи внизу).Анонімні Коментарі буде опубліковано після перевірки.
Зареєструйтесь тут, щоб отримати відповідь на e-mail. Як реєструватися читайте тут

    

  

вкажіть своє ім'я, і введіть символи внизу

(Обов'язково)