Українська Греко-Католицька Церква. Львівська Архиєпархія, м.Львів, пл.Кропивницького 1, тел. (032)2334073, email: [email protected]
"той, хто затаює свій гріх, не буде ні до чого гідний, а хто сповідається з гріхів своїх і полишає їх позаду себе, той сподобиться від Бога милости (Прип.28,13)" (Св.Ісаак Сирійський)

Єпископи УГКЦ помолилися за жертв ракетного удару по Вінниці

Переглядів: 520Коментарі: 0
Новини Церкви
Єпископи УГКЦ помолилися за жертв ракетного удару по Вінниці

Єпископи Української Греко-Католицької Церкви на чолі з Блаженнішим Святославом, які зараз перебувають на Синоді в Перемишлі (Польща), помолилися за невинно вбитих і поранених внаслідок ракетного удару росії по центру Вінниці.

Спільну молитву за жертв теракту владики звершили перед початком пообіднього засідання Синоду.

«Нестерпно боляче, – зазначає Блаженніший Святослав, – бачити смерть невинних мирних жителів і руйнування цивільної інфраструктури на центральних вулицях мирної Вінниці – міста, яке є частиною моєї Київської архиєпархії і яке не так давно я відвідував».

Глава УГКЦ висловлює щирі співчуття родичам усіх загиблих.

Ракетний удар по центру Вінниці, вважає він, вкотре доводить, що росія воює не з якимись державними структурами і не тільки із Збройними силами України. «Ворог – наголошує Глава Церкви, – має чіткі геноцидні наміри і бореться з українським народом, поставивши на карту життя 40-мільйонного населення України».

Як відомо, у четвер, 14 липня, близько 11:00 росія вдарила ракетами по центру Вінниці. Станом на 17:00 відомо про 21 загиблих, з них 3 дітей. 54 людини госпіталізовано, з них 34 перебувають у важкому стані, повідомляють у ДСНС.

Пригадуємо, у Синоді Єпископів УГКЦ, що відбувається в Перемишлі 7-15 липня, беруть участь владики з України, Центральної і Західної Європи, Північної й Південної Америки та Австралії.

Докладніше :[url=//news.ugcc.ua/news/yepiskopi_ugkts_pomolilisya_za_zhertv_raketnogo_udaru_po_v%D1%96nnits%D1%96_97422.html[/url]

Залиште коментар!

grin LOL cheese smile wink smirk rolleyes confused surprised big surprise tongue laugh tongue rolleye tongue wink raspberry blank stare long face ohh grrr gulp oh oh downer red face sick shut eye hmmm mad angry zipper kiss shock cool smile cool smirk cool grin cool hmm cool mad cool cheese vampire snake excaim question


(Щоб коментувати анонімно, введіть ім'я і символи внизу).Анонімні Коментарі буде опубліковано після перевірки.
Зареєструйтесь тут, щоб отримати відповідь на e-mail. Як реєструватися читайте тут

    

  

вкажіть своє ім'я, і введіть символи внизу

(Обов'язково)