Українська Греко-Католицька Церква. Львівська Архиєпархія, м.Львів, пл.Кропивницького 1, тел. (032)2334073, email: [email protected]
"Нехай не впаде на нас те, що сказав був пророк: Губами тільки мене шанує, а серце своє віддалив від Мене (Ісая 29, 13)." (Св.Єфрем Сирійський)

Ganna

Активація не завершена. Завершити

Дата реєстрації: 2016-03-19 22:34:17

Псевдонім (Нік): Ganna

Коментарів: 1

Коментарі

 • Подружні реколекції
  2016-03-19 22:34:17

  Слава Ісусу Христу!

  Як кажуть, краще пізно, ніж ніколи. Тому хочу поділитися враженнями про січневі реколекції для подружніх пар.

  Ми у шлюбі 11 років і вважали, що самі можемо порозумітися з усіх питань, але з часом назбиралось непорозумінь, недомовок, неуважності до потреб подруга, які виникли через брак спілкування.

  Коли у стосунки стали майже ніякі, я злякалась за нашу сім`ю, адже жодного разу не пошкодувала, що ми з чоловіком разом, а тут є шанс його втратити! Жах!

  Тоді я відчувала, що потребую допомоги, молилась і просила її в Господа,зверталась до свого мудрого священника,добрих друзів, щиро усе сказала чоловікові і витягла з нього обіцянку поїхати на реколекції.

  Ці переживання стали поштовхом по новому глянути на нашу сім`ю, на те, що ми потребуємо підтримки одне одного, розуміння, уваги. зараз ми знову щасливі, ніби перезавантажились стосунки.

  Звичайно, не треба чекати, доки стане зовсім зле, але їхати як тільки випаде можливість. Все так чудово продумано!Ви в жодному разі не змарнуєте там час. Дякую Богові, аніматорам Лесі і Володимиру, Марії та Ростиславу, Ліліані та Анатолію і о. Володимиру. Ваші старання не марні - тепер ми маємо інструменти, якими можемо при потребі лагодити наш сімейний човен. Раджу усім спробувати і бажаю БЛАГОСЛОВЕННЯ вашим сім`ям.