Українська Греко-Католицька Церква. Львівська Архиєпархія, м.Львів, пл.Кропивницького 1, тел. (032)2334073, email: [email protected]
"Якщо ти терплячий, то завжди молитимешся з радістю." (Прп.Ніл Синайський)

Церковний хор "Вірую"

Переглядів: 14389Коментарі: 0
Життя парафії

Керівник – Христина Бущак

Заснований у 1991 році як церковний хор при храмі свв. Ольги і Єлизавети, що на Привокзальній, за підтримки світлої пам’яті отця пароха Михайла Федоріва. Незважаючи на важкі умови (у той час церква була у напівзруйнованому стані), співаки наполегливо працювали і кількість їх постійно зростала. У 1996 році реґентом стала Христина Чабан (тепер Бущак). За час її керівництва хор значно збагатив свій репертуар і зріс професійно.

Сьогодні хор налічує близько 30 учасників, серед яких 95% – аматори. У репертуарі хору – 6 літургій (зокрема, М. Леонтовича, Я. Яциневича, С. Стельмащука, М. Березовського), крім того, номери з літургії і хорові концерти українських та російських композиторів, зарубіжна духовна музика (зокрема, кілька сучасних творів), колядки і страсні пісні, світські хорові твори.

Хор неодноразово співав літургію в інших храмах Львова, а також в інших містах і селах (Ужгород, Берестечко, Крехів, Лаврів, Зарваниця, Гошів і навіть Іллічівськ (Одеська область)), кілька разів брав участь у панахиді на козацьких могилах у Берестечку. Під час візиту Святішого Отця Івана Павла II хор “Вірую” був одним із 8 колективів, які було включено до зведеного хору для співу святкової літургії.

Хор постійно бере участь у фестивалях духовної музики, що організовуються у Львові. У 1999 році хористи започаткували у своїй церкві проект “Фестиваль церковної хорової музики”, який проводили щорічно до 2005 року на свято Ольги, скликаючи всі церковні хори Львова. В останні роки цей фестиваль налічував більше 12 хорів-учасників.

У 2004 році хор здійснив благочинне концертне турне по містах Німеччини, де виступив у багатьох католицьких парафіях з концертною програмою. Зібрані кошти було передано у дитячий будинок.

У 2005 році хор «Вірую» завоював гран-прі на фестивалі церковних хорів «Пресвята Євхаристія» у Львові.

У доробку колективу – записаний диск із колядками та різдвяними піснеспівами, готується до тиражу другий диск з духовною музикою українських та іноземних композиторів.

Головною метою колектив ставить собі, перш за все, прославлення Божого імені, через спів поглиблення і вдосконалення молитви, донесення до людей безцінної спадщини української та іноземної духовної музики.

Запрошуємо брати участь у Св. Літургії разом з Хором "Вірую" щонеділі о 1000

Докладніше про Хор "Вірую" читайте тут

Залиште коментар!

grin LOL cheese smile wink smirk rolleyes confused surprised big surprise tongue laugh tongue rolleye tongue wink raspberry blank stare long face ohh grrr gulp oh oh downer red face sick shut eye hmmm mad angry zipper kiss shock cool smile cool smirk cool grin cool hmm cool mad cool cheese vampire snake excaim question


(Щоб коментувати анонімно, введіть ім'я і символи внизу).Анонімні Коментарі буде опубліковано після перевірки.
Зареєструйтесь тут, щоб отримати відповідь на e-mail. Як реєструватися читайте тут

    

  

вкажіть своє ім'я, і введіть символи внизу

(Обов'язково)