Українська Греко-Католицька Церква. Львівська Архиєпархія, м.Львів, пл.Кропивницького 1, тел. (032)2334073, email: [email protected]
"Недбалий думає про те, щоб почути на молитві «амінь», а того, хто молиться тверезим умом, не обтяжує тривала служба." (Св.Єфрем Сирійський)

Групи для узалежнених

Переглядів: 15400Коментарі: 0
Життя парафії

Група Анонімних Алкоголіків проводить заняття в нашому Храмі щонеділі о 1630 (вхід із сторони захристії)

Про групи Анонімних Алкоголіків  

Анонімність - це духовний фундамент нашої Спільноти, що забезпечує нашим членам конфіденційність виздоровлення.

Наші зустрічі проходять у формі вільних бесід-розповідей членів співдружності про свій власний досвід подолання тяги до алкоголю — розповідей про те, як нам вдається вирішувати труднощі, що виникають з оточуючими, долати прикрощі на роботі і вдома. Ви, напевно, спитаєте: «Так це навчання?» Так! Ми вчимося! Ми вчимося тверезому життю. Ми знаходимо в собі сили змінити своє ставлення до алкоголю. І це у нас виходить...

  • це означає що на групу може прийти будь-хто, лікар, БОМЖ, міліціонер, депутат, водій таксі, двірник, вчитель, - перед хворобою усі рівні.

Також групи АА практикують "відкриті збори", збори на які можуть прийти будь-хто, (друзі, дружини, священники, лікарі, брати та сестри узалежнених осіб) усі, хто цікавиться цією проблематикою, переважно у нашому місті - це останні збори місяця.

Анонімні Алкоголіки — це добровільна, всесвітня співдружність чоловіків і жінок з усіх прошарків суспільства, які зустрічаються разом, щоб віднайти і підтримувати тверезість. Єдина умова для членства — бажання припинити пити.

Немає жодних вступних або обов'язкових платежів.

Поточна чисельність

Вважається, що існує більш ніж 100000 груп і близько 3.000.000 членів у 150 країнах.

Відносини зі сторонніми організаціями

У АА прийнято політику «співпраці, але не приєднання» з іншими організаціями, що стурбовані проблемою алкоголізму. Ми не маємо ніякої думки з питань, що не стосуються діяльності А.А., і як не підтримуємо, так і не виступаємо проти будь-яких дискусій.

Як підтримується А.А.

За роки свого існування Анонімні Алкоголіки виробили і зміцнили традицію цілковитої самопідтримки і відмови від прийняття внесків від осіб, що не є членами Спільноти.

Як члени А.А. підтримують тверезість

Програма одужання в А.А. передбачає повне утримання. Члени просто утримуються від першої випивки, кожного разу на один день. Тверезість підтримується завдяки обміну досвідом, силами і надіями на зборах групи і завдяки Дванадцяти Крокам, що пропонуються для позбавлення від алкоголізму.

Чому Анонімні Алкоголіки «анонімні»

Анонімність — духовна основа А.А. Це дисциплінує Спільноту, щоб керувати собою, опираючись швидше на принципи, ніж на особисті інтереси. Ми — суспільство рівних за станом. Ми прагнемо зробити відомою нашу програму одужання, а не ті особистості, що беруть у ній участь. Анонімність у засобах масової інформації — це страховка для всієї Спільноти А.А., особливо для новачків, що їхнє членство в А.А. не буде розкритим.

На відкриті збори А.А. може прийти кожен

Кожен, хто цікавиться, може відвідати відкриті збори А.А. Вони звичайно складаються з розповідей ведучого і двох або трьох спікерів, які діляться своїм досвідом, що стосується їх алкоголізму і їхнього одужання в А.А.

Деякі збори проводяться спеціально для інформування неалкогольної публіки про А.А. Запрошуються лікарі, священики, і посадовці. Закриті збори обговорення — тільки для алкоголіків.

Як починалося А.А.

А.А. почалося в 1935 р. нью-йоркським біржовим маклером, і хірургом зі штату Огайо (обох вже немає в живих), які були «безнадійними» п'яницями. Вони заснували Спільноту, щоб допомогти іншим, хто страждає від захворювання «алкоголізм» і самим залишатися тверезими. А.А. зростало з появою автономних груп, спочатку в Сполучених Штатах, а потім і у всьому світі.

Як Ви можете знайти А.А. у вашому місті

Шукайте «Анонімних Алкоголіків» в будь-якому телефонному довіднику. У більшості міст центральний Офіс А.А., або «Інтергрупа», що складаються головним чином з добровольців А.А., будуть раді відповісти на ваші питання і/або зв'язати Вас з тими, хто може допомогти.

Історія

Спільнота Анонімних Алкоголіків (далі АА) започаткувала свою діяльність в США у 1935 році.

В Україні АА розвивається з 1989 року, та на сьогодні налічує більше 60-ти груп.

Анонімні Алкоголіки у визначені дні проводять зустрічі (збори). Окремі групи проводять свої зібрання переважно один раз на тиждень, тривалістю від однієї до двох годин. Найчастіше ці зустрічі відбуваються в орендованих приміщеннях церков та костелів, у клубах абстинента, консультативних пунктах або в осередках здоров’я. Більшість зустрічей є "закритими", і у них беруть участь тільки особи з алкогольною проблемою. Переважно один раз на місяць збори є відкритими, а це значить, що може прийти будь-хто, зацікавлений Спільнотою АА.

Групи АА утворили добровільні Ради та Комітети для надання інформації на зовні, а також для полегшення доступу до інформації алкоголікам, які ще терплять.

Усі зовнішні дії АА, здійснюються з дотриманням Дванадцяти Традицій АА, (певних умов, які забезпечують життєдайність Спільноти) які є обов’язковими в усій світовій Спільноті АА.

Анонімні Алкоголіки не є жодною організацією, не мають жодної влади ані системи керування. Єдине, що об’єднує їх, це головна мета: жити тверезо та допомагати іншим алкоголікам досягти тверезості. Ми не фахівці, все що ми пропонуємо - це добровільне взаємопідтримка алкоголіків, які визнали свою залежність.

Анонімні Алкоголіки не об’єднані з жодним товариством чи будь-якою іншою організацією, хоча багато з них прийняло Програму “12 Кроків” АА для своїх власних потреб. АА утримується з власних добровільних пожертвувань, відмовляючись від будь-яких дотацій з зовні.

АА прагне, щоб відомою була Програма виздоровлення, а не особи, котрі в ній беруть участь. Анонімність в засобах масової інформації є гарантією безпеки для усіх членів АА. Особливо для новоприбулих. Що їх участь у Спільноті не буде розголошено.

Анонімність є духовним фундаментом нашої Спільноти і забезпечує нашим членам конфіденційність їх виздоровлення. Часто діючий алкоголік буде уникати будь-яких джерел допомоги, котрі можуть виявити його подібність чи ідентичність. Анонімність нагадує Спільноті, що потрібно керуватися принципами а не особистими амбіціями. Слово “анонімність” в назві АА значить, що її члени не використовують під час зустрічей своїх прізвищ, не проводять ідентифікації інших членів, а також не дозволяють розголошувати свої особисті дані в засобах масової інформації.

Для цього особи з наших службових Рад та Комітетів в контактах збудь-ким з поза АА, повинні завжди просити про збереження їхньої особистої анонімності. Дякуючи цьому не можуть і не повинні стати представниками будь-якої частини Спільноти АА поза нею, а в своїх висловах повинні говорити тільки про існування Спільноти та про її програму виздоровлення.

Усі члени АА несуть відповідальність тільки за себе та можуть чинити в кожній ситуації згідно зі своїм сумлінням. Це дозволяє той факт, що АА ніколи не приймало та немає наміру приймати будь-яких методів покарань, не повчає ані не критикує, а також не усуває своїх членів, котрі недотримуються абстиненції.

Єдиним юридичним осередком, яке діє на офіційному рівні - це Бюро Обслуговування АА в Україні, котре зареєстровано у Києві. В котрому задіяні кілька професійних працівників на ставках, котрі забезпечують легальне видання нашої літератури і підтримують зв’язок з Спільнотою у цілому світі, а також допомагають там, де існує потреба професійної підтримки дій АА, наприклад: організація конференцій, ювілеїв, інформаційних служб.

Спільнота АА опрацювала багато доступної інформації, котра допоможе кожному у зрозумінні мету Програми, - як вона діє.

З повагою

Інформаційна Рада обслуговування АА міста Львова

поштова адреса: 79034, A/C 4160

або на E-mail: [email protected]

Список груп Анонімних Алкоголіків у м. Львові

Групи Анонімних Алкоголіків м. Львова
День тижняНазва групиАдреса зібранняМісце зібранняЧас зібранняДодатковий коментар
ПонеділокВежавул. Винниченка, 22Церква Архистратига Михаіла19.30Приміщення актового залу при монастирі Студит. уставу УГКЦ
ПонеділокСвітловул. Симоненка, 5Церква Св. Володимира і Ольги18.30Приміщення релігійно просвітнього центру клас № 3
Вівторок   18.30Приміщення учбового залу (трапезна храму)
СередаСихіввул. Червоної Калини, 70Церква Різдва Пресвятої Богородиці18.30Катехитичний клас у каплиці
СередаСвітловул. Симоненка, 5Церква Св. Володимира і Ольги18.30Приміщення релігійно просвітнього центру клас № 3
ЧетверБіла Трояндавул.Личаківська, 49акостел св.Антонія18.30Приміщення релігійно просвітнього центру у подвірї
П'ятницяСвітловул. Симоненка, 5Церква Св. Володимира і Ольги18.30Приміщення релігійно просвітнього центру клас № 3
СуботаКриницяПл. Соборна, 3Церква Св. Андрія18.30Бібліотека церкви
НеділяВинниким.Львів-Винники вул. Винниченка, 3Осередок відвикової терапії ГО Спільнота взаємодопомоги «Оселя»15.00Біля готелю "Галактика", за гриль-баром. Орієнтир вивіска "Оселя"
НеділяНа привокзальнійпл. Кропивницького 1Церква св. Ольги та Єлизавети16.30Вхід із сторони захристії , освітній центр
НеділяЧовниквул. Озаркевича 4Шпиталь ім. Митрополита Андрея Шептицького17.30Жіноча група
Група Анонімних Наркоманів
Вівторок ЧетверГорицвітвул. Симоненка, 5Церква Св. Володимира і Ольгиз 18.30 до 20.00Приміщення релігійно просвітнього центру клас № 3
суботаГорицвітвул. Симоненка, 5Церква Св. Володимира і Ольгиз 16.00 до 17.00Приміщення релігійно просвітнього центру клас № 3
Спільнота спів-узалежнених Ал-Анон (для близьких та родичів узалежнених)
Cереда«Фенікс»вул.Личаківська, 49аКостел св. Антонія19.00Приміщення релігійно просвітнього центру у подвірї
Четверпоки без назвивул. Городоцька 321Храм Воскресіння18.00Бібліотека церкви
Пятниця«Фенікс»вул.Донцова, 9Приватні підвальні апартаменти18.30Вхід із двору
Неділя«Віра, Надія, Любов»Пл. Соборна, 3Церква Св. Андрія18.30Бібліотека церкви
Група взаємодопомоги для Дорослих Дітей Алкоголіків «Свіжий вітер»
Вівторок«Свіжий вітер»Проспект Червоної Калини, 70Церква Різдва Пресвятої Богородиці19.00Катехитичний клас у каплиці

Інформаційний телефон АА м.Львова +38-067-788-35-34

www.aa.lviv.ua - веб сторінка Львівської спільноти АА

[email protected] – Електронна пошта АА м.Львова

Залиште коментар!

grin LOL cheese smile wink smirk rolleyes confused surprised big surprise tongue laugh tongue rolleye tongue wink raspberry blank stare long face ohh grrr gulp oh oh downer red face sick shut eye hmmm mad angry zipper kiss shock cool smile cool smirk cool grin cool hmm cool mad cool cheese vampire snake excaim question


(Щоб коментувати анонімно, введіть ім'я і символи внизу).Анонімні Коментарі буде опубліковано після перевірки.
Зареєструйтесь тут, щоб отримати відповідь на e-mail. Як реєструватися читайте тут

    

  

вкажіть своє ім'я, і введіть символи внизу

(Обов'язково)