Українська Греко-Католицька Церква. Львівська Архиєпархія, м.Львів, пл.Кропивницького 1, тел. (032)2334073, email: [email protected]
"той, хто затаює свій гріх, не буде ні до чого гідний, а хто сповідається з гріхів своїх і полишає їх позаду себе, той сподобиться від Бога милости (Прип.28,13)" (Св.Ісаак Сирійський)

Вівтарне братство

Переглядів: 11980Коментарі: 0
Життя парафії

Братство покликане до служіння при Вівтарі Господньому. Члени братства, хлопці і юнаки, беруть активну участь у всіх Богослужіннях, які відправляються у нашому Храмі.

З членами братства проводяться заняття з літургіки, катихизму, Св.Письма, а також тут вони навчаються дбати про красу Божого Храму, гідно поводитися з Церковними речами.

Метою братства є плекання покликань до священичого і монашого стану, а також виховання добрих Християн, не байдужих як до життя Церкви, так і до парафіяльного життя.

Завдяки братству, на парафії твориться спільнота молоді, яка не тільки гідно служить Богові при Храмі, але також вміє гарно проводити вільний час, порядно і достойно поводиться в житті родинному і суспільному.

Залиште коментар!

grin LOL cheese smile wink smirk rolleyes confused surprised big surprise tongue laugh tongue rolleye tongue wink raspberry blank stare long face ohh grrr gulp oh oh downer red face sick shut eye hmmm mad angry zipper kiss shock cool smile cool smirk cool grin cool hmm cool mad cool cheese vampire snake excaim question


(Щоб коментувати анонімно, введіть ім'я і символи внизу).Анонімні Коментарі буде опубліковано після перевірки.
Зареєструйтесь тут, щоб отримати відповідь на e-mail. Як реєструватися читайте тут

    

  

вкажіть своє ім'я, і введіть символи внизу

(Обов'язково)