Українська Греко-Католицька Церква. Львівська Архиєпархія, м.Львів, пл.Кропивницького 1, тел. (032)2334073, email: [email protected]
"Хто тверезо молиться, той палить демонів, хто ж молиться розсіяно, з того вони насміхаються." (Св.Єфрем Сирійський)

Архибратство Матері Божої Неустанної Помочі

Переглядів: 15249Коментарі: 0
Життя парафії

Молитви до Матері Божої Неустанної Помочі виникли давно. У них відображена відвічна туга людини за материнською ласкою, любов'ю, посередництвом, поміччю Тієї, яка ось уже дві тисячі років є нашою Матір'ю. Світ знає її в різноманітних образах: Матері Божої Ласкавої, Потішительки, Доброї Ради, Болісної, Неустанної Помочі, Сніжної, Містичної Троянди,..

Вона з'являлася в різні часи і у різних народів. Не залишила Пречиста без своєї благодаті і Західну Україну: Зарваниця, Кохавина, Почаїв, Гошів, Страдч, Крехів, Жовква, Кристинопіль, Львів, Самбір, Унів, Грушів, Янів, Теребовля, Жовква, - місця, в яких з особливою ласкою проявлялась материнська любов і опіка Божої Матері над нашим народом. Кличемо її з віків у віки, бо знаємо, що Сам Ісус Христос, вмираючи на Голготі, віддав її нам, а нас - їй, сказавши: "Жінко, ось син Твій... Ось Матір твоя" (Йо 19,26-27). Так, по волі самого Господа Бога, в руки Марії віддані всі благодатні дари для нас. Серед тих небесних дарів була і неустанна поміч в різних потребах, яка так необхідна сьогодні кожному з нас, бо Марія -"єдиний притулок для грішників, потіха - зажуреним, надія - розпачливим."

Кличмо її постійно у наше життя, серце, думки, бо Марія допоможе нам віднайти Ісуса у кожній людині, доведе нас до безнастанного прагнення Бога і осягнення вічного щастя у Небі.

Братство запрошує усіх бажаючих до участі в спільних молитвах.

Як стати членом Братства? Звертайтеся до о.Ігора Демківа!

фотогалерея Братства тут

Залиште коментар!

grin LOL cheese smile wink smirk rolleyes confused surprised big surprise tongue laugh tongue rolleye tongue wink raspberry blank stare long face ohh grrr gulp oh oh downer red face sick shut eye hmmm mad angry zipper kiss shock cool smile cool smirk cool grin cool hmm cool mad cool cheese vampire snake excaim question


(Щоб коментувати анонімно, введіть ім'я і символи внизу).Анонімні Коментарі буде опубліковано після перевірки.
Зареєструйтесь тут, щоб отримати відповідь на e-mail. Як реєструватися читайте тут

    

  

вкажіть своє ім'я, і введіть символи внизу

(Обов'язково)