Українська Греко-Католицька Церква. Львівська Архиєпархія, м.Львів, пл.Кропивницького 1, тел. (032)2334073, email: [email protected]
"Усім своїм серцем уповай на Господа й легко уникнеш ворожих підступів. Бо Господь не залишить без опіки тих, що Йому служать." (Св.Єфрем Сирійський)

Олеся

Активація не завершена. Завершити

Дата реєстрації: 2017-09-19 14:29:53

Псевдонім (Нік): Олеся

Коментарів: 1

Коментарі

  • Запитання до Священика
    2017-09-19 14:29:53

    Слава Ісусу Христу! Отче, мені 18 років і уже понад 5 років я живу у важких стресах та депресіях. А все тільки тому, що дуже не впевнена в собі! Три роки тому я захворіла та перебувала у важкому стані, адже випробовували сильну фізичну біль. Я знала, що це моє випробовування і так я зможу прийти до Господа! Знаю, що це буде звучати дивно та наяву я бачу ті речі, які не видимі для інших очей! Це світлі постаті я думаю, що це Янголи, адже вони не одноразово захищали мене від лукавого! Я щиро вдячна своїм рідним, що довіряють мені та не насміхаються з того, що розказую їм! Та мене мучить одне запитання. Зовсім недавно мені приснився покійний друг, який загинув кілька років тому! Я задала йому два запитання та він дав відповідь на них. Перше запитання звучало так: Ти прийшов до мене, щоб забрати із собою? Він відповів, що я буду жити, адже попереду велике майбутнє! А друге запитання про те: Чи я буду щаслива? Він відповів, що я буду дуже щаслива! Ось мене мучить запитання, чи я можу довіряти цьому сну? Адже напередодні я молилася до Всевишнього, щоб він дав мені відповідь: Чи чекає мене у житті щось добре? Адже я дуже розчарувалася в житті!! Отче скажіть чи можу я брати цей сон до уваги? Буду дуже вдячна за відповідь!

    о. Володимир

    Слава Навіки! Перша Божа Заповідь забороняє нам вірити у сни. Сон може бути наслідком тих, чи інших переживань чи інформації, які мозок в стані спокою, якщо можна так сказати, обробляє. Тому сни часом бувають відображенням нашої діяльності під час дня. Чим живемо, то і сниться. Тому не придавайте великого значення снам.